mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, najžiadanejšia dispozícia, Belinského ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 74 m²

Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, kde sa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,800 € 3646 €/m²

Top
Top

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Neibrs | 3 izbový svetlý byt s balkónom (8m2) a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 74.96 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Viladomy, Žltá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

324,900 € 4334 €/m²

Top
Top

Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3971 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šášovská | 68 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Šášovskej ulici v Bratislavskej Petržalke.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 68 m²

Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 12 s d

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Kompaktný kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s extra obytným priestorom, biokrbom, loggiou a wellness kúpeľňou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, zask

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3740 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Svetlý a dobre riešený 3i byt na začiatku Petržalky v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²

TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 4391 €/m²

Top
Top

Slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii 64m2 v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 64 m²

BYVO ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa na 5. poschodí z 12 v o

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,500 € 4367 €/m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny Bratislava a okolie. ľudia sú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Slnečnice POP - 3 izb. byt, LABUTIA ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Novinka
Novinka

Nezmeškajte akciu – 3-izbový byt Petržalka City Park

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

358,890 € 4290 €/m²

City Park Petržalka ponúka 3-izbový byt so zľavou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,680 € 4180 €/m²

Investičná príležitosť: 3-izbový byt v City Parku Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,845 € 4087 €/m²

CITY PARK PETRŽALKA - 3 izbový byt - akciová cena

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 84.6 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

334,905 € 3959 €/m²

METROPOLITAN │Zariadený 3i byt s loggiou, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 60 m²

METROPOLITAN │Zariadený 3i byt s loggiou, Petržalka Kompletne zariadený 3-izbový byt na prenáj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj: Priestranný 3i byt v Matadorke – TOP stav ako nový, veľká kuchyňa, výhľad na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s novou kuchyňou v cene | čerstvá rekonštrukcia | 2 loggie | 85 m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 85 m²

Tento svetlý a nadštandardne priestranný byt s loggiou o výmere až 85 m² patrí medzi väčšie byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,900 € 3234 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta 3i byt, Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 75 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave - Petržalke. Ideálne byt s výťahom

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

260,000 € 3467 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gercenova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Petržalke. Cena nehnuteľnosti závisí od lok

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

299,999 €

člen NARKS

3i byt na PRENÁJOM, Kapicova, Petržalka, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 79 m²

Základné informácie: 3-izbový byt Kompletná rekonštrukcia Prenajíma sa zariadený v aktuál

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

740 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie