PREDAJ | zrekonštruovaný 3-izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST vám exkluzívne prináša na predaj tento štýlový, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

261,500 € 3790 €/m²

Veľkometrážny 3-izb. byt s parkovacím miestom v novostavbe, Peržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska 24 | 96.5 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt v Polyfunkčnom dome SOLAR z roku 2014 na Budatínskej ulici. I

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

370,000 € 3834 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3-izbového bytu s loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

Zahoďte kompromisy medzi mestom a pokojom – čo ak môžete mať oboje na jednom mieste? REALL INV

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70 m²

EXKLUZÍVNE ZNÍŽENÁ CENA – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY NA PREDAJ

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,000 € 3471 €/m²

3 izbový zrekonštruovaný byt na prenájom Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 74 m²

AFYreal Vám ponúka na prenájom novo zrekonštruovaný 3 izbový byt na 7 poschodí v obľúbenej čast

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt po rekonštrukcii ( Mamateyova )

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúb

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

300,660 € 4235 €/m²

Kompletná rekonštrukcia, 3- izbový byt s loggiou, Bulíkova ul., Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bulikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3- izbový byt s loggiou, Bulíkova ul., Bratislava-Petržalka ZÁKLADNÉ IN

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3-izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v na Ľubovnianskej ulci. Byt je po čiastočnej rekonštrukc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3800 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

301,120 € 4241 €/m²

PREDAJ - 3 - izbový byt / Mamateyova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST pripravuje 3-izbový byt v Bratislave – Petržalka, ideálny na bývanie aj rekonštruk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3464 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 78.6 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

347,398 € 4420 €/m²

3. izbový byt s presklennou loggiou pri lese / Mamateyova/BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST exkluzívne predstavuje na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SIMREA ponúka exkluzívne na prenájom 2,5 izbový byt v Bratislave – časť Petržalka – zariadený s možnosťou dojednania garážového státia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 54 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na prenájom 2,5 izbový byt v Bratislave – časť Petržalka – zariadený s

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

553 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Petržalka - Súrne hľadáme 3i alebo 4i byt v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 70 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový alebo 4-izbový byt v novostavbe (prípadne staršom by

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt na začiatku Petržalky | 69 m2 | 2x klimatizácia | loggia | čiast. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 69 m²

ALMOND Reality – Bunček vám ponúka príležitosť vlastniť 3-izbový byt v obľúbenej lokalite v Pet

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,900 € 3593 €/m²

3-izbový mezonetový byt na ulici Labutia v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 76.71 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt na ulici Labuti

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4628 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt, ktorý má všetko, čo rodiny hľadajú | Brančská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Brančská | 70 m²

Sú byty, ktoré si len pozriete. A potom sú byty, pri ktorých si okamžite poviete: „Tu by sa nám

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3714 €/m²

RENATAS | 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII – ZAČIATOK PETRŽALKY, PEČNIANSKA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 68 m²

RENATAS ponúka na predaj svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt po kompletnej rekonšt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4191 €/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj bytu 3-izbový 70 m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkam na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Petr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4426 €/m²

NOVINKA: Moderne zrekonštruovaný 4i byt pár krokov od Mŕtveho ramena!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Krásny nový 3i byt s parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pri vojenskom cintoríne | 71 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Krásny nový 3i byt s parkovaním v novostavbe Byt bol rezervovaný a m

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Máme zaujem o kupu 3i alebo 4i na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

Klient prejavil záujem o kupu 3i alebo 4i bytu na začiatku Petržalky, preferuje pôvodný stav, i

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie