Pripravujeme na predaj 3-izbový byt s terasou Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 99 m²

Pripravujeme do predaja 3-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach s terasou a parkovacím státím

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

405,000 € 4091 €/m²

Výborná poloha | Slnečný 3-izbový byt | Lenardova ulica | Bratislava – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 71.23 m²

Realitná kancelária Surani Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3327 €/m²

REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Slnečniciach, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 64.7 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s loggiou s možnosťou dokúpenia vnútorného par

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

395,000 € 6105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt 65,75m2 + Loggia na prenájom Osuského 26 BA V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 65 m²

Na prenájom čiastočne zariadený pekný slnečný 3 izbový byt 65,75 m2 + Loggia v bytovom dome Osu

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Bývanie na skok od všetkého - priestranný 3i byt s TOP dopravnou dostupnosťou a obč. vybavenosťou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Planckova | 69 m²

Ak hľadáte byt, kde lokalita rozhoduje, práve ste ho našli. Realitná kancelária RE/MAX Radius

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,950 € 3478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 75 m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica Ponúkame na predaj pri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3599 €/m²

Príjemný, slnečný 3i byt, 70m2, lodžia, pekná a tichá lokalita

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

EXPAT EXPERTS I Príjemný, slnečný 3i byt 70m2, lodžia, pekná a tichá lokalita Dispozícia: Cel

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Priestranný 3i byt 65m2, s lodžiou a pivnicou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 65 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 3i byt 65m2, s lodžiou a pivnicou, dobrá lokalita Dispozícia: Celk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 3i byt 68m2, terasa, parkovanie, SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt s veľkou terasou a parkovaním, SLNEČNICE Dispozícia a vybavenie

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

310,000 € 4559 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátny 3i byt 70 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním, pivnica, NESTO

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

EXPAT EXPERTS | Unikátny 3i byt 70 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním, pivnica, NESTO Dispozícia:

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, svetlý 3i byt 71 m2, skvelá lokalita pri Draždiaku

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 71 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, svetlý 3i byt 71 m2, skvelá lokalita pri Draždiaku Dispozícia: celk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardný exkluzívny 3i byt 95m2, výnimočný výhľad, parking, LIGET

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 95 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný exkluzívny 3i byt 95m2, výnimočný výhľad, vnútorný parking, LIGET

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

2,400 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3i byt 75m2, Lenardova ul., začiatok Petržalky, v blízkosti BC DIGITAL PARK a OC AUPARK, 2/12p., KLÍMA, kompl. nadštandardná RŠ, ihneď voľné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 75 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom 3i. byt po kompletnej nadštandardnej rekonštrukcii,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 75 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RK4 - HĽADÁM pre klienta 3 izbový alebo 4 izbový byt - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 70 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový alebo 4-izbový byt v Petržalke. PÔVODNÝ STAV.

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

RK4 - Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izb. byt Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 80 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izb. byt do 80 m2 v cene do 260 000 €. Lokalita: Bratislava -

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

260,000 € 3250 €/m²

RK4 - prenájom - 3 izbový byt Bratislava - Petržalka Budatínska ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

NA PRENÁJOM: 3-izbový byt s výbornou polohou pri NC Danubia Na okamžitý prenájom priestranný 3

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,050 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KARAS | SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT + 2 LOGGIE| PETRŽALKA, HOLÍČSKA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 76 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE 3-izbový byt, úžitková plocha 70 m² (samotný byt) plus dve loggie navyše k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,900 € 3157 €/m²

REZERVOVANÉ ** PRÍJEMNÝ SVETLÝ ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3 IZB. BYT V BLÍZKOSTI DRAŽDIAKU NA LUBOVNIANSKEJ.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt na Ľubovnianskej ulici, v Bratislav

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,000 € 3914 €/m²

REZERVOVANÉ – SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNÝM BALKÓNOM V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 80 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

325,000 € 4063 €/m²

GRAVITAS | Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 73 m²

Na prenájom ponúkame priestranný 3-izbový klimatizovaný byt s výmerou 73 m² na Furdekovej ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT PRI DRAŽDIAKU NA ĽUBOVNIANSKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

266,500 € 3807 €/m²

Predaj bytu na začiatku Petržalky - Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie