NUERA︱PREDAJ - 3i byt v pôvodnom stave v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 68.27 m²

Realitná kancelária Nuera ponúka na predaj veľmi príjemný 3-izbový byt v pôvodnom stave v obľúb

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3442 €/m²

Štýlové bývanie bez kompromisov – zariadený 3i byt v novostavbe Einpark

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

510,000 € 6538 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb byt s balkónom v Bratislave –Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 73 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3562 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Turnianska

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3194 €/m²

Novinka
Novinka

RentHub | príjemný | 3i byt | bez provízie | Belinského | Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Belinského | 70 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka príjemné a priestranné bývanie v Petržalke – Belinského ulica. Hľad

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RentHub | moderný 3i byt | parkovanie | novostavba | Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 61 m²

Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt v novostavbe Slnečnice, ktorý zau

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

915 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²

Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

369,990 € 5639 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ APARTMÁN | VIENNA GATE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 82 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a nadštandardnou výmero

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4134 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Jasovská ulica – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 68 m²

Byt, ktorý má dušu… a priestor pre váš príbeh Na Jasovskej ulici vás čaká 3-izbový byt, ktorý

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný 3-izbový byt s veľkou terasou a garážovým státím v projekte Slnečnice – Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialova | 96 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Petržalka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4118 €/m²

Novinka
Novinka

3-izb. byt, Haanova, BA V - Petržalka, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Haanova | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Haanova, BA V - Petržalka. Výmera 67 m2, nachádza sa na 1

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 4313 €/m²

3-izb.byt na začiatku Petržalky, Mamateyova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt na ul. Mamateyova, Petržalka, pri Ekonomickej univerzite. Výmera

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3641 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu – Mlynarovičova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70 m²

REALITY GOLD _ Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu – Mlynarovičova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 69 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 3 izb. byt blízko centra vhodný pre rodiny s deťmi

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu s garážou – Šustekova ulica, začiatok Petržalky Ponúkam

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt byt Furdeková Bratislava - PRENÁJOM

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt v hlavnom meste Bratislava na Furde

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i byt, 3 X SAMOSTATNÁ IZBA, REKONŠTRUKCIA, LOGGIA, Prokofievova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Prokofievova | 69 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 3i byt, po kompletnej

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Luxusný dizajnový kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 56.26 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 3-izbo

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 5688 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dokonalý 3 izbový mestský byt – Slnečnice POP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 71 m²

Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečnici

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

365,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-i byt v obľúbenom Petržalskom Ovsišti

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova 1584/1 | 72 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výmere 72m2, vo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3540 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 3-izbový byt v prémiovej novostavbe Einpark – Zadunajská cesta, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj výnimočne vkusne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v renomovanom projek

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 75 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou na Mamateyovej ulici v Bratislave na začiatku Petržal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3399 €/m²

REB.SK Predaj 3-Izbový byt v pôvodnom stave Bratislava Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Turnianska | 68.35 m²

REB.SK Ponúka na predaj 3-izbový byt vhodný na rekonštrukciu v Bratislavskej Petržalke. Byt sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,900 € 3364 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie