3 izbový byt | Labutia | 77 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov
354,990 € 4610 €/m²
3 izbový byt | Belinského | 74 m²
Bývajte na prestížnej adrese začiatku Petržalky: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, kde sa
269,800 € 3646 €/m²
3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²
3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea
359,900 € 4581 €/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Žltá | 74.96 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Viladomy, Žltá
324,900 € 4334 €/m²
3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského
250,000 € 3971 €/m²
3 izbový byt | Šášovská | 68 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Šášovskej ulici v Bratislavskej Petržalke.
249,000 € 3662 €/m²
3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²
Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p
299,700 € 4111 €/m²
3 izbový byt | Osuského | 68 m²
Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 12 s d
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, zask
259,900 € 3740 €/m²
3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²
TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.
314,990 € 4391 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny Bratislava a okolie. ľudia sú
Cena dohodou
3 izbový byt | Labutia | 77 m²
Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov
354,990 € 4610 €/m²
3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²
CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt
358,890 € 4290 €/m²
3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²
349,680 € 4180 €/m²
3 izbový byt | Jasovská | 83.15 m²
339,845 € 4087 €/m²
3 izbový byt | Jasovská | 84.6 m²
334,905 € 3959 €/m²
3 izbový byt | Holíčska | 60 m²
METROPOLITAN │Zariadený 3i byt s loggiou, Petržalka Kompletne zariadený 3-izbový byt na prenáj
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet
309,800 € 4317 €/m²
3 izbový byt | Topoľčianska | 85 m²
Tento svetlý a nadštandardne priestranný byt s loggiou o výmere až 85 m² patrí medzi väčšie byt
274,900 € 3234 €/m²
3 izbový byt | Petržalka | 75 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave - Petržalke. Ideálne byt s výťahom
260,000 € 3467 €/m²
3 izbový byt | Gercenova | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Petržalke. Cena nehnuteľnosti závisí od lok
299,999 €
3 izbový byt | Kapicova | 79 m²
Základné informácie: 3-izbový byt Kompletná rekonštrukcia Prenajíma sa zariadený v aktuál
740 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Petržalka | 60 m²
Hľadám trojizbový byt na dlhodobý prenájom – Petržalka, Bratislava Mám záujem o byt s nasledov
950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.