Hľadám prenájom 3i bytu, Petržalka, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 60 m²

Hľadám trojizbový byt na dlhodobý prenájom – Petržalka, Bratislava Mám záujem o byt s nasledov

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, 2 LODŽIE, BRATISLAVA-PETRŽALKA, FUXOVA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 91 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s dvomi veľkými lodžiami a panoramatickým výhľadom v projekte Fuxova, P

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 izbový BYT, NOVOSTAVBA, Šustekova u., GARÁŽ A PIVNICA V PRÍPADE ZÁUJMU, ZAČIATOK PETRŽALKY, 3D

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 83 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

344,900 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný byt na Beňadickej ul., BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 69.92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3990 €/m²

Na Predaj, 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Mamateyova ulica, Petržalka, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 70 m²

Tomáš Holod ponúka na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Mamateyova ulica, Petrža

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3570 €/m²

Novinka
Novinka

3IZB. BYT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE, PETRŽALSKÉ DVORY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,999 € 4585 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3711 €/m²

Babony TRE I Ppriestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 83.13 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

WFG | Na predaj 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti Bratisla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 3 izbový byt s výbornou dispozíciou, loggiou a výhľadom, Smolenická

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²

3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ PRIUS PREDAJ 3 IZ BYT S PRESKELNENOU LOGGIOU MARKOVA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Markova | 68 m²

REZERVOVANÉ Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj 3 iz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3485 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Neibrs | 3 izb. byt, Beňadická ulica, čiastočná rekonštrukcia, loggia, blízko Draždiaka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 68 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Beňadicke

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,000 € 3735 €/m²

3-izbový byt na prenájom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 66 m²

Hľadáte praktické bývanie v top lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra? Ponúkame na prenájo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,090 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom – Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Švabinského | 80 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Petrža

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ – 3i, 66 m2 byt, Vígľašská, BA – Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 66 m²

F-1one reality Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

257,500 € 3902 €/m²

360° 3D prehliadka, 3 izbový, Harmanecká ulica, tehlový dom, balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Harmanecká | 75.57 m²

Predstavujeme vám zaujímavú príležitosť stať sa majiteľom praktického trojizbového bytu, ktorý

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3295 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt na prenájom s parkovaním, Novostavba Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupkovej | 73 m²

Ponúkame na prenájom moderný, slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bratislava, Petržalka – ul. Z

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 3izb byt, 82m2, Bosákova, Bratislava V- NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 82 m²

Ponúkame na prenájom priestraný 3-izbový byt vo vyhľadávanej novostavbe na Bosákovej ulici, na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

860 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Moderný 3-izb. byt s garážovým státim v novostavbe EINPARK Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj elegantný, moderne zariadený 3-izbový byt v novostavbe EINPARK Residence. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

BA – PETRŽALKA – 3 – izb. byt / ul. LIETAVSKÁ / 70 m2 / balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lietavská | 70 m²

Typ: PREDAJ, Izby: 3 – izbový byt, Mesto: Bratislava, Lokalita: Petržalka, Lietavská ulica,

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3557 €/m²

3 izbový byt v Petržalke, 70m2, vhodný na investíciu

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | - | 70 m²

SaleA Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Petržalka s celkov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3357 €/m²

3 izbový byt na prenájom s parkovaním, Novostavba Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupkovej | 73 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka. Cena d

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

240,000 € 3529 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie