NOMA | REZERVOVANÉ-VETERNICOVÁ č.27 - Doprajte si tento VÝHĽAD z vlastnej SPÁLNE

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Veternicová | 62 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento 3-izbový byt v poko

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3871 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 219 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

429,000 € 1959 €/m²

ARTHUR - Ste kreatívec s vidinou nových perspektív a hľadáte „iný „ byt?

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 100 m²

Byt vymykajúci sa štandardnej dispozícii pýta inovatívnu ruku, iné vnímanie. Neobvyklý veľkomet

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4500 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

3 izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 63 m²

Na predaj je trojizbový byt v Karlovej Vsi.

 Bytový dom ma 4 nadzemné podlažia. Ponukaný byt

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3094 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)