SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dúbravky plnej zelene

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,900 € 3070 €/m²

Top
Top

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského, BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

310,000 € 3116 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Veľký rodinný 3-izbový byt | 91 m² | 2 balkóny | garážové státie | RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

3i byt vo vynikajúcej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj svetlý príjemný 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,990 € 3333 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT, NOVOSTAVBA S TERRASOU A BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA DÚBRAVKA, AGÁTOVÁ UL., BA IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3161 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 69 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, v Bratislavskej Dúbravke, na ulici Bilikova. P

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

250,000 € 3623 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NA PREDAJ 3 izbový byt s veľkou loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=rTPEDaQHF6L Celková plocha bytu: 74

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ - priestranný 3 izbový byt na ulici Bullova

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

263,900 € 3519 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

Svetlý 3-izbový byt s parkovaním v tichom areáli – ideálny pre rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 67.03 m²

Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, zeleň a zároveň všetko po ruke? Svetlý 3-izbový byt s balkóno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

3-izb. byt s lodžiou A201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 4499 €/m²

Top
Top

Na prenájom zariadený 3-izbový byt s loggiou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Dúbravčická | 58 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom zariadený a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi parkovacími miestami v Novostavbe, ul. Saratovská, BA IV- Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 107 m²

Prenájom veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi parkovacími miestami v Novostavbe, ul. Saratov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

990 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pre konkrétneho klienta - 3 izbový byt, vlastné zdroje, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre konkrétneho klienta s vyriešeným financovaním hľadáme: - 3 izbový byt - preferované lokalit

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

210,000 € 3000 €/m²

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3661 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3599 €/m²

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe Dúbravka, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Dúbravke. Ideálne byt s výťahom a m

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

260,000 € 3714 €/m²

člen NARKS

Novostavba DÚBRAVIA, 3 izbový byt s loggiou, parkovaním, Bratislava IV, Dúbravka, 5minút od BIS

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Trhová | 95 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v novostavbe DÚBRAVIA. Nachádza sa v lokalite Bratislava - Dú

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 2/3 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Talichova | 95 m²

Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný a moderný 3-izbový byt s lodžiou, Drobného, Dúbravka, kompletná občianska vybavenosť

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 70 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom slnečný 3-iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľký svetlý 3i byt, možný prerobiť na plnohodnotný 4 izb.!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 72 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj veľký svetlený 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,500 € 3465 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie