NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | - | 70.97 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA (KAROLA ADLERA) Ponúkame na pred

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,900 € 3070 €/m²

3‑izbový byt s balkónom po rekonštrukcii - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Kríži | 72.66 m²

Hypo Consulting Reality ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový byt v ob

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,000 € 3799 €/m²

TOP PONUKA-Priestranný 3-izbový byt na najvyššom poschodí s balkónom v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí vo vyhľadávanej loka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,990 € 3000 €/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

349,900 € 4848 €/m²

100PRO | Priestranný 3,5i byt v obľúbenej časti Dúbravky s veľkým potenciálom

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ľuda Zúbka | 74 m²

Ponúkame na predaj 3,5-izbový byt na 5. poschodí bytového domu na ulici Ľuda Zúbka v obľúbenej

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 2973 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3i byt s terasou, loggiou a parkovaním – Agátová

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 87.7 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný 3i byt s veľkým terasovým balkónom, loggiou a parkovaním – Agátová, D

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

271,000 € 3090 €/m²

Novinka
Novinka

TOP: Príjemný 3- izbový byt na Valachovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Valachova | 65.36 m²

Ponúkame na predaj Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Dúbra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3595 €/m²

Novinka
Novinka

Nadštandardný 3-izbový byt s veľkou terasou, loggiou a parkovaním v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 83 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom moderný a nadštandardne priestranný 3-izbový byt s ve

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,390 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

AVENUE I 3-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 88.8 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5747 €/m²

Kúpa - byt Bratislava /N084-EMJU

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 70 m²

N084-EMJU Potrebujete súrne predať svoj byt? Ak áno, oslovte nás s ponukou predaja Vašej nehnu

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

265,000 € 3786 €/m²

NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE – BÍLIKOVA ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 66.43 m²

Ponúkame na predaj elegantný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

256,000 € 3854 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Lipského, dve lodžie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

265,000 € 3732 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

METROPOLITAN │ Zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M.Schneidra Trnavského | 82 m²

METROPOLITAN │ Zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, Dúbravka METROPOLITAN ponúka na prenájom pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný a zariadený 3i byt s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Tranovského | 110 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný a zariadený 3i byt s 2 balkónm Kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt s 2 balkónmi a parkovaním, Dom Rustik

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt s 2 balkónmi a parkovaním, Dom Rustik Ponúkame na prenájom na

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 75 m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt na prenájom Byt sa nachádza na 4. poschodí bytov

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

TOP 3i byt Dúbravka/kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Koprivnická | 67.6 m²

Sú byty, ktoré sú len priestor. A potom sú byty, kde sa cítiš doma hneď, ako otvoríš dvere.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3993 €/m²

3izb byt na predaj,rekonštrukcia, Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Chrobákova | 58 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt o výmere 58 m² + balkon , nachádzajúci sa na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4481 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Slnečný 3 izbový byt s loggiou - Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Cabanova | 63.6 m²

JKV Real ponúka v exkluzívnom zastúpení 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt v tichej zeleňou

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,990 € 4088 €/m²

PREDAJ: Vynikajúca Investičná Príležitosť - 3 izbový byt - pôvodný stav - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Gallayova | 64.9 m²

Ak hľadáte byt s investičnou príležitosťou, tak tento byt má ideálny základ: s rozlohou 65 m2

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

216,990 € 3343 €/m²

3-izbovy byt Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 68 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s praktickým dispozičným riešením typu 3 iz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3162 €/m²

Prenájom 3 izbový byt, Parkovanie v cene, Nejedlého ulica, Bratislava - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 73 m²

Realitná kancelária WIN-WIN ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt na Nejedlého ulici • Br

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Čisté plátno s výhľadom na Karpaty: 3-izbový byt na Landauovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 70 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Tento 3-izbový byt na

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

237,000 € 3386 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie