DOM-REALÍT, byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej ulici.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 66 m²

Všeobecný popis Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej u

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 2955 €/m²

Prenájom 2,5 - izb. bytu v Dúbravke na Klimkovičovej ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Klimkovičova | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 - izb. bytu v Dúbravke na Klimkovičovej ul. Byt s rozlohou 65 m2 so z

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

pre konkrétneho klienta súrne 3-izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | - | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Dúbravke. Byt by nemal byť na prvom ani

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

280,000 € 4118 €/m²

Na prenájom 3 izbový byt Bratislava Dúbravka Bagarova ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bagarova | 60 m²

ProvensReal s.r.o ponúka na dlhodobý prenájom 3 izbový slnečný byt s veľkou logiou v Bratislave

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Bývanie pri parku: 3i byt s veľkou lodžiou a garážou. Beňovského, BAIV

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 76.5 m²

Svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej a mimoriadne zelenej časti Dúbravky – na Beňovského ulici.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,500 € 3523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

60 m2 a 65 m2- priestory vhodné na kancelárie aj bývanie

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Plachého | 60 m²

■ 60 m2 - 65 m2 / dva priestory na prízemí v tichom prostredí ■ vhodné na kancelárie aj bývani

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Dúbravky – Hanulova ul., 65 m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave (plastové okná, murované jadro, bezpečnostné

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 3229 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Svetlý 3i byt s garážovým státím a saunou

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na prenájom krásny a moderne zariadený byt v nov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3 izb. byt s terasou a vlastnou záhradou vedľa bytového domu (287 m2), Žatevná ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Žatevná | 72 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný 3 izb. byt v tehlovom bytovom dome z r

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

289,000 € 4014 €/m²

Príjemný, svetlý 3i byt 44m2, s 2x lodžiou, v peknom prostredí

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 44 m²

EXPAT EXPERTS I Príjemný, svetlý 3i byt 44m2, s 2x lodžiou, v peknom prostredí Dispozícia: Ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTROVANÉHO 3 IZBOVÉHO BYTU S LÓGIOU A PIVNIČNOU KOBKOU V NÍZKOM PANELOVOM DOME S VÝŤAHOM

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

Bývajte v zelenej a pokojnej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 66 m²

Ranná káva v modernej kuchyni. Voňavé bylinky či jahody na vašej lodžii. Večer na pohodlnej sed

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,000 € 4030 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj moderný 3-izb.byt v Dúbravke - novostavba

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 60 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v dizajnovej novostav

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,000 € 13 €/m²

AXIS REAL | Tichý 3-izbový byt s LODŽIOU a ŠATNÍKOM v zeleni, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 73.86 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACB

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3248 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

*BEZ PROVÍZIE* Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Ponúkame na prenájom komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s dvoma garážovými státiami v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbravka od fínskeho deve

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4787 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

3 izbový byt v Bratislave-Dúbravka-Sekurisova ul., loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Sekurisova | 69 m²

Leaders & Partners Vám ponúka exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný priestranný a svet

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA: Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PREDAJ 3 izbový byt 72 m2 s LOGGIOU a pivnicou – moderný – OŽVOLDÍKOVA ulica – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíkova | 67.81 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 72 m2 na 12. poschodí

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

254,900 € 3759 €/m²

NA PRENÁJOM 3- izbový byt Nejedlého , Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 69 m²

NA PRENÁJOM nový 3-izbový byt s balkónom , na 9. poschodí Nejedlého , Bratislava – Dúbr

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kúpte si PEKNÝ, PRÍJEMNÝ 3i byt s PIVNICOU v NOVOSTAVBE, 2x LODŽIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 58.5 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj PRÍJEMNÝ, ČIASTOČNE ZARIADENÝ 3-izbový byt so ZASKLE

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 4103 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie