Hľadáme 1-izbové a 2-izbové byty v Partizánskom alebo blízkom okolí

Reality Partizánske

2 izbový byt | 40 m²

TUreality súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbové a 2-izbové byty v Partizánskom alebo b

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Kúpime 3 izbový byt!

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Pre konkrétnych klientov kúpime 3 izbový byt, platba v hotovosti (na bankový účet)! Lokalita:

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

123,000 € 1500 €/m²

Kúpa domu!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | J. G. Tajovského | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Branovo, Dvory nad Žitavou! Ďakujeme za

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dvory nad Žitavou

Cena na vyžiadanie

Hľadám - 2 izbový byt na predaj - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Žiline. Lokalita centrum, širšie centrum, okolie nemocnice.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Kúpime staršiu nehnuteľnosť

Reality Poprad

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Kúpime akúkoľvek staršiu/starú nehnuteľnosť v okrese Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa. Na stave

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Poprad

Cena dohodou

HĽADÁME garsónku v panelovom bytovom dome v Petržalke

Reality okres Bratislava V

Garsónka | Petržalka | 0 m²

Dobrý deň, pre nášho klienta hľadáme garsónku v Petržalke. Najradšej v pôvodnom stave, prípadne

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 01.04.2025
Byty na kúpa

Cena dohodou

Hľadáme malý pozemok pre osadenie mobilnej garáže Pred Poľom, Pod Sokolice v Trenčíne

Reality Trenčín

Záhrada | Pred poľom | 25 m²

Hľadáme pre klienta malý pozemok od 25 m2 (kúpa, prenájom) na osadenie mobilnej garáže. Cena do

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Hľadáme 3-izbový byt na ul. J.Halašu, Ľ. Novomeského, K. Šmidkeho v Trenčíne - Juh I

Reality Trenčín

3 izbový byt | Jána Halašu | 70 m²

Hľadáme pre klienta 3 alebo 4 izbový byt na ul. Jána Halašu, prípadne Ľ. Novomeského alebo K. Š

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 3 alebo 4-izbový byt na ul. J.Halašu, Ľ. Novomeského, K. Šmidkeho v Trenčíne - Juh I

Reality Trenčín

3 izbový byt | Jána Halašu | 70 m²

Hľadáme pre klienta 3 alebo 4-izbový byt na ul. Jána Halašu, prípadne Ľ. Novomeského alebo K. Š

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Pre nášho klienta hľadáme 1-izbový byt alebo garzónku v Partizánskom alebo blízkom okolí

Reality Partizánske

1 izbový byt | 35 m²

TUreality súrne hľadá pre konkrétneho klienta 1-izbový byt alebo garzónku v Partizánskom alebo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

RK4 - HĽADÁM pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 40 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt od 40 m2. Môže byť aj pôvodný stav, balkón j

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Hľadáme nehnuteľnosti pre našich exkluzívnych klientov | 3-izbový byt v Bratislave - Staré Mesto na predaj | ESSENZ IMMO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 90 m²

Pre našich exkluzívnych klientov hľadáme 2- až 3-izbové byty na predaj v Bratislave – Starom Me

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadáme nehnuteľnosti pre našich exkluzívnych klientov | 2-izbový byt v Bratislave - Staré Mesto na predaj | ESSENZ IMMO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 90 m²

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom alebo čiastočne stave na kúpu

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 1 - 2 - 3 - 4 izbové byty v pôvodnom stave príp. čiastočne rekonštruované na kúpu v Žil

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na kúpu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na kúpu v novostavbe v Trnave. Platba v hotovosti

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Kúpim 2-izbový byt v meste Čadca

Reality Čadca

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpim byt 2+1 alebo aj 1+1 v meste Čadca (Kýčerka, Žarec, Sídl. III.). Môže byť aj pôvodný stav

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na kúpa Čadca

Cena na vyžiadanie

Kúpa: 3-izbový, tehlový byt Dlhé Hony, Sihoť Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. októbra | 80 m²

Hľadáme pre klienta tehlový 3-izbový byt v lokalite Dlhé Hony, ul. 28. októbra, Partizánska, Si

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTA S HOTOVOSŤOU 3I BYT NA KÚPU

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izbový byt (prípadne aj 4izbový) v pôvodnom stave, vhodný na r

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

220,000 € 3143 €/m²

Kúpim 3 izbový byt v Trenčíne na Sihoti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Sihoť | 80 m²

Nonstop reality - kúpime trojizbový byt na Sihoti v Trenčíne platba v hotovosti.

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

150,000 € 1875 €/m²

Hľadáme rodinný dom pre konkrétneho klienta

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hlavná | 0 m²

Hľadáme 4 izbový rodinný dom v Bernolákove, príp. v okolí pre konkrétneho klienta. Najlepšie n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na kúpa Bernolákovo

Cena dohodou

Kúpime 1-izbový byt Partizánske

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1-izbový alebo 2-izbový byt v Partizánskom, s balkónom a najlepšie na sídlisku Luhy, Štr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Hľadám 1 -izbový, 1,5 - izbový byt na Sídlisku nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Baltická | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový alebo 1,5 -izbový byt na Sídlisku nad Jazerom. Kontakt

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Košice-Nad jazerom

120,000 € 3000 €/m²

kúpim 2 izb. byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 40 m²

kúpim byt v hotovosti, balkón výhodou, platba okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky a exekúci

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa Košice-Západ

145,000 € 3625 €/m²

RealityZopos hľadá pre klienta 2-izbový byt v Púchove

Reality Púchov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

RealityZopos hľadá pre klienta 2-izbový byt v Púchove alebo v blízkom okolí. Prioritou je urgen

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na kúpa Púchov

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Reality v Martine (736)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Rodinné domy na predaj (23072)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie