HALO reality - Kúpa rodinný dom Čierny Potok

Reality Čierny Potok

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čierny Potok. Na stave domu alebo velkosti po

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čierny Potok

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Tornaľa

Reality Tornaľa

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Tornaľa. Na stave bytu ani na konkrétnej ul

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Tornaľa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kráľ

Reality Kráľ

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Kráľ. Na stave domu alebo velkosti pozemku či

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kráľ

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Píla

Reality Píla

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v obci Píla pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôvod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Píla

Cena dohodou

HĽADÁME PRIEMYSELNÝ POZEMOK – TRENČÍN A OKOLIE

Reality Trenčín

Priemyselná zóna | Nezadaná | 2,000 m²

Realitná kancelária LUMERA Real Estate s.r.o. hľadá pre konkrétneho klienta pozemok vhodný na p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

SÚRNE !!! HĽADÁME pre klienta 1-izbový byt v Bánovciach n/B.

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

!!! *** Súrne hľadáme pre klienta 1-izbový byt v Bánovciach n/Bebr. *** !!! POŽIADAVKY ⇓⇓⇓ L

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na kúpa Bánovce nad Bebravou

Cena na vyžiadanie

Súrne zháňame 1.izb.byt na kúpu Malacky a okolie.

Reality Malacky

1 izbový byt | Záhorácka | 28 m²

Novotná Diana reality Malacky hľadá: - kontakt 0905 194 940, mail: novotna.diana@gmail.com - P

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Malacky

120,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Šiatorská Bukovinka

Reality Šiatorská Bukovinka

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Hľadám chalupu v obci Šiatorská Bukovinka pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozho

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Šiatorská Bukovinka

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Revúcka Lehota

Reality Revúcka Lehota

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Revúcka Lehota. Na stave domu alebo velkosti

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Revúcka Lehota

Cena dohodou

Hľadáme pre konkrétneho klienta ku kúpe 2 izb. byt v pôvodnom stave.

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta ku kúpe 2 izbový byt v pôvodnom stave. Lokalita -Chrenová, star

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

Predaj vidieckeho rodinného domu - Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Vidiecky dom | Nezadaná | 79 m²

PREDAJ: Vidiecky dom v srdci Malých Karpát – Dobrá Voda (Ideálne na chalupu) Túžite po úniku z

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na kúpa Dobrá Voda

68,000 € 861 €/m²

Hľadám 2i byt v Eurovea Tower s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 0 m²

Hľadám 2i byt v Eurovea Tower s výhľadom na Dunaj v cene do 550.000 eur. Vopred ďakujem za pon

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

KÚPA 3-izbový byt v Bratislava- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

BYT 3 izbový (alebo 3kk) Preferencie záujemcov z obhliadok o kúpu: 1. Lokalita Bratislava D

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

KÚPA 2-izbový byt v meste Nitra- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok , ktorým sa neušiel 2-izbový byt z našej ponuky, ďalší byt na

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Kúpa - Hľadáme 2 izbový TEHLOVÝ byt v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétnu klientku nejaký 2 alebo menší 3 izbový byt v Košiciach, aspoň po čiastočn

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadáme pre klientku 4i byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre našu vernú klientku hľadáme v Petržalke 4i byt. Môže byť aj v pôvodnom stave.

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Inzerát používateľa Meno

Reality Grécko

1 izbový byt | Grécko

Inzerát používateľa Meno Inzerát používateľa Meno Inzerát používateľa Meno

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na kúpa

Info v RK

člen NARKS

Hľadám 2izbový byt v novostavbe

Reality Hlohovec

2 izbový byt | 0 m²

Pre klienta hľadám 2 izbový byt v novostavbe v Hlohovci. Kontakt 0948 286 189

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na kúpa Hlohovec

Cena dohodou

Hľadáme ku kúpe 3 izb byt v pôvodnom stave pre konkrétneho klienta

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta ku kúpe 3 izbový byt v pôvodnom stave. Lokalita -Chrenová, star

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 1-izbové a 2-izbové byty v Partizánskom alebo blízkom okolí

Reality Partizánske

2 izbový byt | 40 m²

TUreality súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbové a 2-izbové byty v Partizánskom alebo b

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Kúpime 3 izbový byt!

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Pre konkrétnych klientov kúpime 3 izbový byt, platba v hotovosti (na bankový účet)! Lokalita:

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

123,000 € 1500 €/m²

Kúpa domu!

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | J. G. Tajovského | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Branovo, Dvory nad Žitavou! Ďakujeme za

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dvory nad Žitavou

Cena na vyžiadanie

Hľadám - 2 izbový byt na predaj - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Žiline. Lokalita centrum, širšie centrum, okolie nemocnice.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Hľadám pre klienta 1,5/ 2 - izb. byt na kúpu v Košiciach

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | 40 m²

Exkluzívne zastupujeme klienta pri kúpe bytu. Náš klient má záujem konkrétne o tento typ bytu s

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Košice-Juh

178,000 € 4450 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8555)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30424)
Reality v Martine (735)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie