HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

95,000 € 1267 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | 2,000 m²

Hľadáme RD, chalupu na kopaniciach, pozemok nemusí byť príliš veľký. Platba v hotovosti. Bl

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Sobotište

80,000 € 40 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Stará Halič

Reality Stará Halič

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Stará Halič. Na stave domu alebo velkosti poz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Stará Halič

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt v Partizánskom. Za ponuky vopred ďakujem.

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2727 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Závod

Reality Závod

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme RD aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v okolí Malaciek. Bliž

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Závod

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu. Veľkosť do 600m2, platba v

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

180,000 € 90 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Trnave, platba v hotovosti. Za ponuky ďaku

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Objekt pre obchod | 15,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok s rozlohou 15.000 m2 v Žiari nad Hronom, alebo v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

200,000 € 13 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt okr. Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 59 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, môže byť zrekonštruovaný alebo

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2542 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt vo Zvolene. Ďakujem za každú ponuku. Bli

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s kumbálom v Žiari nad Hronom. Ďakujem veľmi

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

90,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Sládkovičovo

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom do 29 rokov, (alebo po rekonštrukcii), v ce

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Sládkovičovo

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čierna Voda

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 600 m²

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čierna Voda

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | 600 m²

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Mostová

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbovy byt v novostavbe v okoli do 20 km od Bratislavy.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čierna Voda

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Čierna Voda-okres Galanta. Cena do 90.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čierna Voda

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Veľké Pole

Reality Veľké Pole

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obývateľnú chalupu s menším pozemkom 6-8 árov, v blízkost

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Veľké Pole

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nová Baňa

Reality Nová Baňa

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Novej Bani. Bližšie informácie Vám

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nová Baňa

55,000 € 55000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Liptovský Ján.

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Ján

180,000 € 360 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

90,000 € 600 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie