Rodinný dom | 150 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Prešove, alebo v blízkom okolí v cene do 22
220,000 € 1467 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okolí centra v pôvodnom stave. Platba be
80,000 € 1600 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom alebo zrekonštruovanom stave Ď
100,000 € 1667 €/m²
4 izbový byt | 95 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt pr
110,000 € 1158 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani
80,000 € 533 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v okolí Korza, pôvodný stav. Bližšie informác
80,000 € 80000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt v Prievidzi. Podmienkou lo
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi. Môže byť aj pôvodný stav. Vy
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. V dobrom stave, bez ďalších veľkých inve
100,000 € 100000 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v dobrej lokalite. Stav pôvodný vhodný na
55,000 € 1447 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom - centrum, Luhy v pôvodnom
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Vyšný Breznička. Na stave domu alebo velkost
Cena dohodou
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt. Bližšie informácie Vám radi poskytneme
110,000 € 2200 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an
135,000 € 750 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt v tehlovom bytovom
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Uprednostňujeme
Cena dohodou
1 izbový byt | 38 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krupine. Pôvodný stav alebo po rekonštr
50,000 € 1316 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt Bližšie informácie Vám radi poskytneme
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v meste Nováky na prízemí alebo v bytovke s
Cena dohodou
Garsónka | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsonku, pripadne jednoizbový byt v Novákoch a okoli cen
38,000 € 38000 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Nových Zámkoch. Dom by mal byť po kompletne
300,000 € 300000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám pozemok pre rodinný dom o rozlohe cca 1000 m2, v Hurbanove
60,000 € 60000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Handlovej cena do 48.000€. Bližšie
46,000 € 46000 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v P
125,000 € 125000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.