HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Levice

Reality Levice

4 izbový byt | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1111 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 2 až 3 izbový byt v Rimavskej Sobote s balkónom pre mladý pár. Nemusí byť moderný, skôr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 1 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 1 m²

Rodine sa rozrástla domácnosť a chcú zostať v meste — hľadáme väčší 3–4 izbový byt v Rimavskej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Lučenec

Reality Lučenec

Garsónka | 1 m²

Hľadáme garzónku alebo 1 izbový byt v Lučenci pre klienta s vybaveným financovaním. Stav nerozh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt v meste Levice. Preferovaná lokalita

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 2286 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1 m²

SÚRNE! Pre konkrétneho klienta máme pripravené financovanie a okamžite hľadáme 2-izbový byt v L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétny mladý pár súrne hľadáme 2 izbový byt na sídlisku Nábrežie v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: mesto Le

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

123,000 € 1640 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 86 m²

Pomáham ľuďom nájsť nový domov – pomôžete mi aj vy? Aktuálne pracujem s vyše 50 klientmi, ktor

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

100,000 € 1163 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poltár

Reality Poltár

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Poltár. Máme databázu cca päťdesi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poltár

35,000 € 875 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Zvolen jednoizbový byt. Klient preferuje mesto, z

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2632 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Hybe

Reality Hybe

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom alebo chalupu vhodnú na rekreáciu a ví

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Hybe

70,000 € 70000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v meste Fiľakovo pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Fiľakovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča. Pozemok môže byť aj

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

150,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kúty

Reality Kúty

2 izbový byt | 56 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt al

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kúty

125,000 € 2232 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Pribylina

Reality Pribylina

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu chaty alebo rodinného domu v obci Pri

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Pribylina

60,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Fiľakovské Kováče

Reality Fiľakovské Kováče

2 izbový byt | 1 m²

Hľadám 2 izbový byt v obci Fiľakovské Kováče pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nero

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Fiľakovské Kováče

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gbelce. Dom by mohol mať plochu do 130

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gbelce

65,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bánovciach nad Bebravou. Za ponuky ďaku

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Partizánskom príp. v priľahlých obciach. Za po

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi. Za ponuky vopred ďakujem.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Upresniť hľadanie