HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kežmarok

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Kežmarok. Klient nemá preferov

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kežmarok

200,000 € 400 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Poprad. Klient nemá preferovan

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Poprad

200,000 € 400 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Drienovská Nová Ves

Reality Drienovská Nová Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom s úžitkovou plochou max do 120m2, blízke okol

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Drienovská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Brezovička

Reality Brezovička

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Brezovička

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový byt s balkónom a výťahom po kompletnej r

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

69,000 € 1917 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Lokality - Drieňová,

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

70,000 € 1944 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt vo Zvolene. Platba v hotovosti. Ďakujem za k

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

90,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Leopoldov

Reality Leopoldov

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Leopoldove. Cena do 140.000€. Ak máte na predaj t

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Leopoldov

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jánovce

Reality Jánovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jánovce

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade neďaleko vlakovej stanice, prípa

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

130,000 € 2889 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v ideálnom prípade, prerobený, minimálne 2 izbový byt s b

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Galanta

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite medzi Ivankou pri Dunaji a Sládko

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

130,000 € 2097 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Trenčianska Teplá. Podmienkou je pozem

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Trenčianska Teplá

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbovy byt v Sali v akomkolvek stave, v cene do 110.000

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

110,000 € 1692 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Spišská Nová Ves a blízke okolie (Jamník,

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

155,000 € 620 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Leopoldov

Reality Leopoldov

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, Leopoldov alebo Šulekovo. Platba v hotovosti.

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Leopoldov

185,000 € 1850 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 39 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krupina

52,000 € 1333 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Klien

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 3867 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Rodinné domy na predaj (23089)
Upresniť hľadanie