HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

4 izbový byt | 85 m²

Pre klientov hľadáme 4-izbový byt v meste Hnúšťa. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s prí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 alebo 2 - izbový byt okrese Spišská Nová Ves: Krompachy, Spiš

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi, okrem sídliska

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Cerovo

Reality Cerovo

Rodinný dom | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom v okolí obcí Litava, Cerovo alebo v okolí mesta Krupi

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Cerovo

60,000 € 60 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, balkón alebo lodžia výhodou.

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2778 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 39 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krupina

52,000 € 1333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám samostatne stojaci rodinný dom, ktorý leží na minimálne 700m2 po

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Veľké Kostoľany

170,000 € 243 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Pečeňady

Reality Pečeňady

Rodinný dom | 700 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Pečeňady

170,000 € 243 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Ratkovce

Reality Ratkovce

Rodinný dom | 700 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Ratkovce

170,000 € 243 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčianska Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Trenčianska Turná. Podmienkou je pozem

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trenčianska Turná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Trenčíne - časť Kubrica. Podmienkou je poze

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chata Vyhne

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme domček vhodný na rekreačné využitie ako chalupa, s cenou do 80.

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Vyhne

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Žarnovica

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší pozemok vhodný na výsadbu ovocných stromov. Pozemok

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Žarnovica

30,000 € 3 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Uhliská

Reality Uhliská

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obývateľnú chalupu, stačí s 2 izbami, s menším pozemkom 6

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Uhliská

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 i byt do 120.000€ v okruhu 50-80 km od NR. -Hlohovec

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Galanta

Reality Galanta

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku, jedno, alebo dvojizbový byt v Galante. Na stave

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Galanta

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s balkónom v Rovinke, Dunajskej Lužnej alebo

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rovinka

Cena dohodou

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2i - 3i. byt v Bratislave II..

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 55 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2-3-izbový byt o rozlohe min.50m2 -70m2. Byt by mal mať balkón.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom kraji

Reality Pezinok

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu ( pre občiansku vybavenosť) v Bratisla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Senci.

Reality Senec

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Senca. Hľadáme 1-izbový alebo väčš

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senec

130,000 € 5200 €/m²

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom, Trnavskom kraji

Reality Dunajská Streda

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na kúpa Dunajská Streda

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie