HALO reality - Kúpa pozemok okr. Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 300 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach okresu Liptovský Mikuláš - Liptovské Kľ

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

45,000 € 150 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Fiľakovské Kováče

Reality Fiľakovské Kováče

1 izbový byt | 1 m²

Hľadám 1 izbový byt v obci Fiľakovské Kováče pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nero

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Fiľakovské Kováče

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Halič

Reality Halič

2 izbový byt | 1 m²

Hľadám 2 izbový byt v obci Halič pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôv

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Halič

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 1 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Dedinka. RD by mal byť

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čechy

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v meste Nové Zámky. Požiadavky: minimálne či

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Smolinské

Reality Smolinské

Rodinný dom | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme aspoň čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obývateľno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Smolinské

160,000 € 160 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme 2 alebo 3 izbový byt vo Veľkom Krtíši pre rodinu, ktorá sa sťahuje za prácou. Nasťahova

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný rodinný dom s pozemkom, môže byť aj menší, v l

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Bánovce nad Bebravou

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Partizánskom - centrum, Luhy v pôvodnom

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hul

Reality Hul

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Hul. Môže ísť o starší rodinný dom (prípadne

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hul

80,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nitra. Lokalitu nemáme presne defino

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v meste Nové Zámky. Môže byť aj v pôdovnom

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

90,000 € 1385 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 1 m²

Klienti sa chcú presťahovať bližšie k rodine, preto hľadáme byt v tichšej časti Lučenca. Lokali

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme rodinný dom v Kalinove pre rodinu, ktorá chce odísť z bytu. Stačí obytný stav, rekonštr

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 3 izbový byt v Lučenci — nie malometrážny typ. Rozhoduje dispo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Handlová

Reality Handlová

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Handlová

38,000 € 38000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Partizánskom s balkónom, v dobrom stave

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

68,000 € 68000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 53 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2830 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

110,000 € 733 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

115,000 € 639 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Hnúšťa. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hnúšťa

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

100,000 € 667 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie