3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

POSLEDNÝ! 3 izbový byt v novostavbe v centre

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 80.8 m²

Byt s dostatkom zelene? Nemožné? Náš 3 izbový byt s predzáhradkou Vám ponúkne nielen dostatok p

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

365,520 € 3901 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám 3 izbový byt v Milestones

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 74 m²

PREDAJ | Príjemný svetlý 3-izbový byt v prestížnom projekte Milestones – Fončorda Tento byt vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

257,000 € 3473 €/m²

Luxusný 3-izbový solitér v terasovom dome JAGO: Absolútne súkromie, výnimočná kvalita a bývanie bez kompromisov. Belveder.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 104.7 m²

Property & Profit s.r.o. predstavuje nehnuteľnosť, ktorá definuje pojem „bývanie bez kompromiso

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

419,900 € 4011 €/m²

3 izbový byt, Banská Bystrica, terasa, vírivka, parkovaníe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 86 m²

002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komp

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Skvelá ponuka: 3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.64 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-i byt s výmerou 69,64 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

3-izbový byt-vyhľadávaná lokalita- výborná dispozícia a skvelých 96,82 m²-parkovacie miesto - bytový dom „Biela Kačica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 96.82 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-izbový byt s úžitkovou plo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3357 €/m²

BÝVANIE V CENTRE: 3 izb., lodžia, terasa a státie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt len 5 min. peši od Námestia SNP, situovaný na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

295,000 € 3242 €/m²

3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.7 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3802 €/m²

CENTRUM / 3i byt BB / JESENSKÝ VŔŠOK / 2x LOGGIA / 114 m2 / PARKOVANIE

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 114 m²

JESENSKÝ VŔŠOK, NOVOSTAVBA Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

346,000 € 3035 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným parkovacím státím – ideálny pre život v pohodlí a štandarde

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Banská Bystrica | 86 m²

Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, kt

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone -SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Cesta K Smrečine | 59.7 m²

Ponúkaný 3 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere spolu cca 68,53 m2, ktorého súčasťou j

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 3019 €/m²

REZERVOVANÉ I BAKOSSOVA ul. l Nadčasový 3-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým státím l IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bakossova | 100 m²

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE REZERVOVANÁ. POTREBUJETE POMÔCŤ AJ VY S PREDAJOM? OZVITE SA NÁM. 0908 989

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

339,000 € 3390 €/m²

Exkluzívna 3-izbová jednotka 405 s mezanínom

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 83.92 m²

Predstavujeme vám prestížnu jednotku v projekte NEOHAUS – trojizbovú jednotku t s impozantným m

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

271,500 € 3146 €/m²

NEOHAUS – praktické 3-izbové riešenie 305 v štýlovej novostavbe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 61.23 m²

Na predaj ponúkame moderné 3-izbové jednotky v projekte NEOHAUS – v top lokalite Fončorda, Bans

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

226,500 € 3577 €/m²

Prémiová 3-izbová jednotka 404 s klimatizáciou v cene v projekte NEOHAUS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 56.98 m²

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie –

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

197,400 € 3333 €/m²

Exkluzívne: Pekný trojizbový izbový byt v novostavbe na ulici Nad Plážou v mestskej časti Belveder

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad Plážou | 72 m²

AAA Real, ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt, nachádzajúci sa na ulici Nad Pláž

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

279,990 € 3889 €/m²

PREDAJ elegantný 3-izbový byt v novostavbe Milestones - Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3630 €/m²

Predaj 3i byt v novostavbe Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 102 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlaž

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

3,600 €/m2 35 €/m2

NOVOSTAVBA. Podkrovný 3-izbový byt v štandarde v centre Banskej Bystrice.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 76.48 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 3687 €/m²

NOVOSTAVBA. Atraktívny trojizbový byt na skok od centra s dostatkom denného svetla

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 94.18 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,000 € 3769 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt v novostavbe – Banská Bystrica, Nad Plážou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Banská Bystrica – ulic

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

340,000 € 3400 €/m²

REZERVOVANÉ – VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT V BYTOVOM DOME KAČICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 99.5 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký a priestranný byt v bytovom dome KAČICA na ul. Komen

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

289,000 € 2905 €/m²

STAVIAME VÁŠ DOMOV - novostavba 3 -izbového bytu v Slovenskej Ľupči, projekt Bytový dom Májova

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bakossova | 88 m²

Predstavujeme Vám jeden z 3-izbových bytov z nášho projektu Bytový dom Májová v Slovenskej Ľ

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,900 € 2441 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie