3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 80.8 m²
Byt s dostatkom zelene? Nemožné? Náš 3 izbový byt s predzáhradkou Vám ponúkne nielen dostatok p
365,520 € 3901 €/m²
3 izbový byt | Kyjevské námestie | 74 m²
PREDAJ | Príjemný svetlý 3-izbový byt v prestížnom projekte Milestones – Fončorda Tento byt vá
257,000 € 3473 €/m²
3 izbový byt | Nad plážou | 104.7 m²
Property & Profit s.r.o. predstavuje nehnuteľnosť, ktorá definuje pojem „bývanie bez kompromiso
419,900 € 4011 €/m²
3 izbový byt | Pieninská | 86 m²
002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komp
325,000 € 3779 €/m²
3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.64 m²
Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-i byt s výmerou 69,64 m2,
Cena dohodou
3 izbový byt | Komenského | 96.82 m²
Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-izbový byt s úžitkovou plo
325,000 € 3357 €/m²
3 izbový byt | Kollárova | 91 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt len 5 min. peši od Námestia SNP, situovaný na
295,000 € 3242 €/m²
3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.7 m²
265,000 € 3802 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 114 m²
JESENSKÝ VŔŠOK, NOVOSTAVBA Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite
346,000 € 3035 €/m²
3 izbový byt | Banská Bystrica | 86 m²
Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, kt
325,000 € 3779 €/m²
3 izbový byt | Cesta K Smrečine | 59.7 m²
Ponúkaný 3 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere spolu cca 68,53 m2, ktorého súčasťou j
219,900 € 3019 €/m²
3 izbový byt | Bakossova | 100 m²
TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE REZERVOVANÁ. POTREBUJETE POMÔCŤ AJ VY S PREDAJOM? OZVITE SA NÁM. 0908 989
339,000 € 3390 €/m²
3 izbový byt | Spojová | 83.92 m²
Predstavujeme vám prestížnu jednotku v projekte NEOHAUS – trojizbovú jednotku t s impozantným m
271,500 € 3146 €/m²
3 izbový byt | Spojová | 61.23 m²
Na predaj ponúkame moderné 3-izbové jednotky v projekte NEOHAUS – v top lokalite Fončorda, Bans
226,500 € 3577 €/m²
3 izbový byt | Spojová | 56.98 m²
Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie –
197,400 € 3333 €/m²
3 izbový byt | Nad Plážou | 72 m²
AAA Real, ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt, nachádzajúci sa na ulici Nad Pláž
279,990 € 3889 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej n
265,000 € 3630 €/m²
3 izbový byt | 102 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlaž
3,600 €/m2 35 €/m2
3 izbový byt | Horná | 76.48 m²
Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový
282,000 € 3687 €/m²
3 izbový byt | Horná | 94.18 m²
Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b
355,000 € 3769 €/m²
3 izbový byt | Nad plážou | 100 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Banská Bystrica – ulic
340,000 € 3400 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 99.5 m²
Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký a priestranný byt v bytovom dome KAČICA na ul. Komen
289,000 € 2905 €/m²
3 izbový byt | Bakossova | 88 m²
Predstavujeme Vám jeden z 3-izbových bytov z nášho projektu Bytový dom Májová v Slovenskej Ľ
229,900 € 2441 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.