3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
3 izbový byt | Horná | 76.48 m²
Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový
282,000 € 3687 €/m²
3 izbový byt | Horná | 94.18 m²
Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b
355,000 € 3769 €/m²
3 izbový byt | 101.5 m²
INFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centr
355,261 € 3500 €/m²
3 izbový byt | Mikuláša Kováča | 80.8 m²
365,520 € 4524 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Hľadáme na kúpu 3 izbový byt v Banskej Bystrici podmienka: - balkón - čiastočná rekonštrukcia -
165,000 € 165000 €/m²
3 izbový byt | Družby | 61.7 m²
ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalí
216,000 € 3501 €/m²
3 izbový byt | Námestie Štefana Moyseesa | 65 m²
Pripravili sme pre Vás do nájmu trojizbový byt v centre Banskej Bystrice hneď oproti starej trž
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Partizánska cesta | 78.1 m²
Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v
255,000 € 3265 €/m²
3 izbový byt | Podlavice | 62 m²
Hľadáte priestranné bývanie v pokojnom prostredí s prírodou na dosah? Tento zrekonštruovaný 3-i
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 55 m²
Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je
220,000 € 4000 €/m²
3 izbový byt | 86 m²
Hľadáte bývanie, kde sa spája priestor, súkromie a komfort? Tento krásny 3-izbový byt v Banskej
325,000 € 3779 €/m²
3 izbový byt | Oremburská | 71 m²
Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,
185,000 € 2606 €/m²
3 izbový byt | Partizánska cesta | 80 m²
Ponúkame na prenájom 3 - izbový kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený byt v centre mes
800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame na prenájom trojizbový byt v meste Banská Bystrica, časť Fončorda (ul. Internátna) v o
550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²
Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric
207,000 € 2556 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon
235,000 € 3013 €/m²
3 izbový byt | Nad Plážou | 86.19 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Námestie Štefana Moyzesa | 68 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na prenájom štýlový 3-izbový byt v srdci Banskej Bystrice
890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kalinčiakova | 1 m²
Hľadám 3-izbový byt na kúpu v Radvani, najlepšie Kalinčiakova ulica. Preferujem byt po rekonštr
1 € 1 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 80.8 m²
Byt s dostatkom zelene? Nemožné? Náš 3 izbový byt s predzáhradkou Vám ponúkne nielen dostatok p
365,520 € 3901 €/m²
3 izbový byt | Švermova | 73.5 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výbornou výmerou 73,5 m² vo veľmi obľúbenej a vyh
185,000 € 2517 €/m²
3 izbový byt | Radvanská | 64 m²
Ponúkame na predaj dizajnový, plne zariadený 3-izbový byt s balkónom vo vysokom štandarde na ob
234,999 € 3672 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.