2 izbový byt | 55 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.
105,000 € 1909 €/m²
2 izbový byt | Rákoš | 52 m²
DeltaProperty ponúka na prenájom 2 izb. byt s balkónom o rozlohe 52 m2. Nachádza sa v novostavb
570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tulská | 64 m²
Hľadáte funkčné a priestranné ubytovanie pre svojich zamestnancov ? Ponúkame flexibilné priesto
260 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
2 izbový byt | I. Lihoveckého | 43 m²
AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ
114,900 € 2672 €/m²
2 izbový byt | J. Banika | 58 m²
Znížená cena ! Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lo
129,000 € 2224 €/m²
2 izbový byt | 85 m²
Realitná kancelária AUTOREALITY v zastúpení makléra Ivan Kotrč Vám ponúka na predaj priestranný
239,000 € 2812 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Pekný moderný a veľký 2 izbový komplet zariadený byt v centre mesta. Nachádza sa na ulici M.R.
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Záhonok | 64 m²
S pekným výhľadom v peknej lokalite v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný
Cena dohodou
2 izbový byt | Balkán | 49 m²
Ponúkame na predaj čiastočne prerobený ale naozaj vo veľmi dobrom obývateľnom stave bezbariéro
Cena dohodou
2 izbový byt | Smreková | 64 m²
Na sídlisku Podborová - ul. Smreková ponúkam k dlhodobému prenájmu zariadený dvojizbový byt s p
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ľ. Fullu | 55 m²
Ponúkam na predaj svetlý 2 izbový byt v príjemnej lokalite neďaleko krásnej Zvolenskej priehrad
149,990 € 2727 €/m²
2 izbový byt | M.Rázusa | 56 m²
Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?
153,000 € 2732 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 0 m²
024-112-IRBIE Exkluzívne na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 51 m². V
117,700 €
2 izbový byt | I. Lihoveckého | 72.78 m²
EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na predaj priestranný, dvojizbový byt v centre Zvolena, na Lihoveckého
164,900 € 2266 €/m²
2 izbový byt | 59 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, môže byť zrekonštruovaný alebo
150,000 € 2542 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt vo Zvolene. Ďakujem za každú ponuku. Bli
130,000 € 2167 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:
125,900 € 2331 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukci
125,000 € 2016 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový zrekonštruovaný byt v centre mesta alebo v šir
135,000 € 2328 €/m²
2 izbový byt | E.M. Šoltésovej | 55 m²
Ponúkame na prenájom moderný a svetlý 2-izbový byt vo Zvolene na ulici E. M. Šoltésovej, v obľú
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Darinka | 50 m²
Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe DARINKA
720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Západ,mesto | 60 m²
Pre moju dlhoročnú klientku, ktorá práve predáva svoj väčší byt, hľadám na kúpu 2-izbový byt vo
125,000 € 2083 €/m²
2 izbový byt | T. G. Masaryka | 81 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva
185,000 € 2284 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Zvolen, na 4. poschodí bytového domu, ul. Bystri
130,000 € 2167 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.