Bývanie ako v dome: 2 izbový byt s vlastným vstupom a veľkou záhradou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 71m2, ktorý je súčasťou menšieho bytového domu, čo po

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ. 2 izbový tehlový byt s francúzskymi oknami na predaj Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Lieskovská cesta | 53.25 m²

NA PREDAJ | 2-izbový tehlový byt – Lieskovská cesta, Zvolen Ponúkame na predaj kompletne zreko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 2723 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Sokolská 9 Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Sokolská | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový klimatizovaný byt o výmere 60 m2 v širšom centre Zvolena. Byt

Publikované: 29.08.2024 Aktualizované: 01.10.2025
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

JEDINE U NÁS! Prenájom 2i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

2 izbový byt | Strážska cesta | 53.74 m²

Máme Vám na prenájom pekný, moderný 2i byt v novostavbe na Strážskej ceste vo Zvolene. Je vhodn

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

JEDINE U NÁS! Prenájom moderného 2i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

2 izbový byt | Strážska cesta | 57.01 m²

Máme Vám na prenájom krásny, nový, moderný 2i byt v novostavbe Rezidencia Hron na Strážskej ces

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

JEDINE U NÁS! - 2i byt - Novostavba Rezidencia Sokolská Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Sokolská | 66.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novom projekte Rezidencia Sokolská vo Zvolene. Projekt sa

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Zvolen

189,000 € 2714 €/m²

Dvojizbový byt na Zlatom potoku – 55 m² čistého potenciálu

Reality Zvolen

2 izbový byt | Prachatická | 55 m²

Hľadáte bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Zvolena, kde nemusíte riešiť nákladné rekonš

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,990 € 2545 €/m²

REZERVOVANÝ | BOSEN | 2-izbový byt, Zvolen - RIVER

Reality Zvolen

2 izbový byt | Na Rákoši | 59 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadčasový, 2-izbový zariadený byt v obľúbenom proje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

199,500 € 3381 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom: pekný kompletne zariadený 2-izbový byt v blízkosti centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Janka Jesenského | 55 m²

AAA-real ponúka EXKLUZIVNE na prenájom pekný 2-izbový zrekonštruovaný byt v blízkosti centra m

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SLOVREAL - na predaj 2 izbový byt Zvolen, 64 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 64.4 m²

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/orjXs3yZEII?feature=shared SLOVREAL: Ponúkame na predaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 2329 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ. Luxusný 2-izbový byt s terasou v priamom centre Zvolena

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 74 m²

Hľadáte bývanie, ktoré v sebe spája prestížnu adresu, nadštandardný komfort a atmosféru mesta?

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3108 €/m²

🏡 Na predaj: 2-izbový byt v pôvodnom stave – Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | BR | 57 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 Na predaj: 2-izbový byt v pôvodnom stave – Zvolen Ponúkame na pr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

136,900 € 2402 €/m²

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Tulská | 60 m²

Ponúkame na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v parkovacom dome na vyhľadávano

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2i byt vo Zvolene / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj 2i byt vo Zvolene na sídlisku Sek

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

110,000 € 2444 €/m²

Na prenájom EXKLUZÍVNY byt vo Zvolene - časť Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 65 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56) Vá

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt v srdci mesta – novostavba

Reality Zvolen

2 izbový byt | 61.45 m²

Tento byt, situovaný v novostavbe, spája progresívny dizajn s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

210,000 € 3417 €/m²

Veľký 2- izbový byt na Námestí Slobody vo Zvolene

Reality Zvolen

2 izbový byt | Námestie Slobody | 71.35 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tehlového bytu priamo v srdci mesta Z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2593 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKUTOČNE VEĽKÝ BYT S 2 LODŽIAMI VO VÝBORNEJ LOKALITE A PEKNÝM VÝHĽADOM

Reality Zvolen

2 izbový byt | 79 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

156,990 € 1987 €/m²

MODERNÝ 2-IZB.BYT S 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI V CENE, PO REKONŠTRUKCII, KOMPLETNE ZARIADENÝ, S VEĽKOU LODŽIOU - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Zvolen

2 izbový byt | 53 m²

Obhliadky robím aj cez víkend, sviatky a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Z

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

127,900 € 2413 €/m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt s lodžiou po kompl.rekonštrukcii aj so zariadením - Zlatý potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | Centrum | 69 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, zariadený

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA v centre mesta 2 izbový byt s parkovacím miestom

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59 m²

NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na prenájom nadštandardný 2 izbový byt s p

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

795 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT, 63 M2 (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

2 izbový byt | J.Kozáčeka | 62.65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2075 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEEVAM | 2 izbové byty v ZELENOM HÁJI

Reality Zvolen

2 izbový byt | Lieskovská cesta | 49.54 m²

Objavte dokonalé spojenie nadčasovej architektúry a exkluzívnej lokality v tichej, vyhľadávanej

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

151,900 € 2355 €/m²

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

2 izbový byt | 58.3 m²

AAA-Real Vám ponúka exkluzívne na predaj slnečný 2 - izbový byt s balkónom v zateplenom bytovo

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 2213 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (771)
Upresniť hľadanie