2i byt / 55 m2 / čiastočná rekonštrukcia / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 55 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

105,000 € 1909 €/m²

Top
Top

Novostavba 2 izb. byt s parkovacím miestom prenájom Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Rákoš | 52 m²

DeltaProperty ponúka na prenájom 2 izb. byt s balkónom o rozlohe 52 m2. Nachádza sa v novostavb

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ubytovanie pre zamestnancov, 64 m2, Tulská, Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Tulská | 64 m²

Hľadáte funkčné a priestranné ubytovanie pre svojich zamestnancov ? Ponúkame flexibilné priesto

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

260 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 izbový tehlový byt Zvolen centrum s terasou 10m² na predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 43 m²

AKM Kapital realitná kancelária 0905 285 610 v exkluzívnom zastúpení predáva 2 izbový byt s veľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

114,900 € 2672 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt, 58 m² na predaj, ul. J. Baníka, Zvolen, Podborová

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Banika | 58 m²

Znížená cena ! Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

129,000 € 2224 €/m²

člen NARKS

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkým balkónom a parkovacím miestom vo Zvolene – sídlisko Západ

Reality Zvolen

2 izbový byt | 85 m²

Realitná kancelária AUTOREALITY v zastúpení makléra Ivan Kotrč Vám ponúka na predaj priestranný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

239,000 € 2812 €/m²

Novinka
Novinka

2I BYT V CENTRE (prenájom) + možnosť garáže

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pekný moderný a veľký 2 izbový komplet zariadený byt v centre mesta. Nachádza sa na ulici M.R.

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj pekný veľký 2 izb.byt s balkónom v kľudnom prostredí

Reality Zvolen

2 izbový byt | Záhonok | 64 m²

S pekným výhľadom v peknej lokalite v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predáme útulný bezbariérový 2 izb.byt za cenu 1 izb. len 10 min.peši od centra

Reality Zvolen

2 izbový byt | Balkán | 49 m²

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený ale naozaj vo veľmi dobrom obývateľnom stave bezbariéro

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Prenajmem väčší dvojizbový byt v novostavbe

Reality Zvolen

2 izbový byt | Smreková | 64 m²

Na sídlisku Podborová - ul. Smreková ponúkam k dlhodobému prenájmu zariadený dvojizbový byt s p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANE! Príjemný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 55 m²

Ponúkam na predaj svetlý 2 izbový byt v príjemnej lokalite neďaleko krásnej Zvolenskej priehrad

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,990 € 2727 €/m²

Slnečný 2,5 izbový byt v pokojnej lokalite

Reality Zvolen

2 izbový byt | M.Rázusa | 56 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

153,000 € 2732 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt Zvolen, ul. Pribinova

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pribinova | 0 m²

024-112-IRBIE Exkluzívne na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 51 m². V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

117,700 €

Predaj 2 izbového bytu Zvolen centrum.

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 72.78 m²

EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na predaj priestranný, dvojizbový byt v centre Zvolena, na Lihoveckého

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Zvolen

164,900 € 2266 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt okr. Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 59 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, môže byť zrekonštruovaný alebo

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2542 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt vo Zvolene. Ďakujem za každú ponuku. Bli

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Zvolen, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

125,900 € 2331 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 58 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový zrekonštruovaný byt v centre mesta alebo v šir

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

135,000 € 2328 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

125,000 € 2016 €/m²

Moderný 2-izbový byt vo Zvolene blízko centra

Reality Zvolen

2 izbový byt | E.M. Šoltésovej | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a svetlý 2-izbový byt vo Zvolene na ulici E. M. Šoltésovej, v obľú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe s parkovaním

Reality Zvolen

2 izbový byt | Darinka | 50 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe DARINKA

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HĽADÁM 2-IZBOVÝ BYT – PLATBA V HOTOVOSTI!

Reality Zvolen

2 izbový byt | Západ,mesto | 60 m²

Pre moju dlhoročnú klientku, ktorá práve predáva svoj väčší byt, hľadám na kúpu 2-izbový byt vo

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

125,000 € 2083 €/m²

Zvolen, centrum mesta – ul. Masaryka – exkluzívny veľký 2-izbový byt, 81 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 81 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2284 €/m²

Zvolen, Bystrický rad – slnečný 2-izbový byt v centre mesta, 60 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Zvolen, na 4. poschodí bytového domu, ul. Bystri

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie