REZERVOVANÉ - Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt s balkónom, 56 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Štúra | 56 m²

REZERVOVANÉ - Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s francúzs

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,500 € 2670 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – priestranný 2-izbový byt s balkónom, výmera 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Marš. Malinovského | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt s balkónom a pekný výhľadom na zele

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 1875 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Záhonok – 2-izbový s balkónom, 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom (prerobený n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

118,000 € 1844 €/m²

Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt v rekonštrukcii, 55 m2 - predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. C. Hronského | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt v centre mesta Zvolen, na druhom podlaží murovaného byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 2491 €/m²

Zvolen, mesto – 2-izbový byt – spoluvlastnícky podiel, výmera 58 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | E. M. Šoltésovej | 52 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel v ½-ici v pomere k celku z 2-izbového bytu v širšo

Publikované: 27.10.2021 Aktualizované: 03.04.2025
Byty na predaj Zvolen

32,000 € 615 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, centrum mesta - Nám. Slobody – 2-izbový byt, - 51,45 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Námestie Slobody | 52 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre mesta Zvolen,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,000 € 2673 €/m²

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii, čiastočne zariadený - Podborová

Reality Zvolen

2 izbový byt | Jedľová | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na sídlisku Podborová. Byt je

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kúpa, 2-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt vo Zvolene. "Pre viac informácií alebo diskusiu o

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok. Môže byť pôvod

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE- Na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt na Sekieri s parkovacím miestom

Reality Zvolen

2 izbový byt | Okružná | 51 m²

Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na

Publikované: 19.08.2021 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Štýlový a kompletne novozrekonštruovaný 2i byt vo Zvolene - rezervovaný

Reality Zvolen

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²

Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

157,900 € 2821 €/m²

Elegantný 2-izbový byt s balkónom, pokojnou atmosférou a krásnym výhľadom – Podborová, Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Smreková | 44.5 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, svetlý a vzdušný 2-izbový byt s balkónom a krásnym výhľadom, s

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

132,900 € 2987 €/m²

KÚPA 2 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám 2 izbový byt pre konkrétneho klienta vo Zvolene. Platba v hotovosti. Kritériá: - lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

2 izbový byt Zvolen Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64.89 m²

Predaj 2 izbového bytu bez balkóna na sídlisku Sekier vo Zvolene. Byt o rozlohe 64,89 m2 sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 1541 €/m²

TUreality ponúka 2izbový byt vo Zvolene v blízkosti Môťovskej priehrady 63,76m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63.76 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj veľký 2 izbový byt vo Zvolene v časti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,000 € 2494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne prerobený 2,5 izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63 m²

Díon reality ponúka na predaj kompletne prerobený dvojizbový byt, dispozične zmenený na 2,5 izb

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

Dvojizbový byt s lodžiou v centre mesta

Reality Zvolen

2 izbový byt | 57 m²

Díon reality ponúka na predaj dvojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta v zrekonštruovan

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

REZERVOVANÉ Zrekonštruovaný 2 izbový byt s lodžiou 58m2 v peknej lokalite blízko CENTRA

Reality Zvolen

2 izbový byt | Bystrický rad | 58 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj k okamžitému nasťaho

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ NOVOSTAVBA 2 izbový byt 67 m2 komplet zariadený s balkónom a pivnicou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pustý hrad | 67 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny priestranný a

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Zvolen

230,000 € 3433 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne 2-izbový byt Zvolen - Západ s veľkou výmerou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Imatra | 63.94 m²

Ak striehnete na dobrú ponuku na najžiadanejšom sídlisku Západ, tak tento 2-izbový byt, ktorý

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Prenájom 2 izbového bytu s malou lóogiou,

Reality Zvolen

2 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s malou lóogiou na sídlisku Zlatý potok. Byt prešiel čía

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA, Námestie Slobody

Reality Zvolen

2 izbový byt | 50 m²

Predstavujeme vám príležitosť bývať v príjemnom a kompletne zrekonštruovanom 2-izbovom byte (50

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

176,000 € 3520 €/m²

SLOVREAL : Predaj 2 - izbového bytu v meste Zvolen (centrum)

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

180,000 € 2535 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie