TREEF |2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | Hospodárska

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hospodárska | 52 m²

Realitná kancelária Treef ponúka atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite - Hospodárska

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

187,500 € 3606 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 2-izbový byt s terasou v obľúbenej novostavbe Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | 53.73 m²

Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3534 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ!NA PREDAJ | 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej novostavbe Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | 53.53 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 3361 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GreenTirna.sk = PREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE aj s predzáhradkam

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 45 m²

TRNAVA REALITY ponúka predaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom GREENTIRNA blízko centra na Ze

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4111 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 59 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 3475 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezidenciatimravy.sk - predaj bytov v blízkom centre meata pri CITY ARÉNE

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica B. S. Timravy | 48.19 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predaj v rezidenčnom bytovom dome s názvom REZIDENCIA TIMRAVY blízko cent

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

184,000 € 3818 €/m²

GreenTirna.sk = PREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 59.34 m²

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,000 € 2286 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Prenájom veľkého 1,5 izbového bytu na Prednádraží

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Botanická | 41 m²

Ponúkam na prenájom priestranný, veľký 1,5-izbový byt na sídlisku Prednádražie. Byt sa nachádza

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj novostavba 2-izb. bytu v Trnave na ulici A.Žarnova

Reality Trnava

2 izbový byt | 57 m²

RK Casmar Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený byt v centre Trnavy na ulici Andre

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 4474 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom prerobený 2 izbový byt balkón Hospodárska Trnava.

Reality Trnava

2 izbový byt | Hospodárska | 51 m²

Na prenájom prerobený plne vybavený veľký 2 izbový byt s balkónom, ul. Hospodárska, Trnava. Blí

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA - MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT V TRNAVE - JOZEFA ADAMCA

Reality Trnava

2 izbový byt | Jozefa Adamca | 55.71 m²

CASMAR RK ponúka na predaj štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Jozef

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2 izbový byt balkón, novostavba Arboria, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná | 52 m²

Na prenájom 2 izbový byt s balkónom, novostavba, Arboria, ul. Zimná, Trnava. Byt ešte nebol obý

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ – Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Reality Trnava

2 izbový byt | Nerudova | 61.09 m²

Ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 61,09 m² na ulici Nerudova v T

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

180,000 € 2946 €/m²

Štýlový, zariadený 2- izbový byt s balkónom pri stanici!!!

Reality Trnava

2 izbový byt | Hospodárska | 53 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadený, štýlový 2-izbový byt o výmere 53 m², kto

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Štýlový, zariadený 2izbový byt so šatníkom!

Reality Trnava

2 izbový byt | Tajovského | 53 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj atraktívny, slnečný 2-izbový byt s výmerou 53 m², ktorý sa na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,000 € 3377 €/m²

REZERVOVANÉ!Moderný 2izb byt blízko centra-Ľ.Podjavorínskej

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.19 m²

Ponúkame na predaj pekný, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 4024 €/m²

# CITY RESIDENCE # Exkluzívny 2.-izb. kompletne zariadený byt s terasou, 2x šatník, CENTRUM MESTA

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 izbový priestranný byt s terasou v prestížnej novo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

Krásne presvetlený 2-izbový byt v projekte LOTOS Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Okružná | 54.38 m²

Predstavujeme vám štýlový 2-izbový byt v prémiovom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava aktuálne v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

187,900 € 3455 €/m²

BÝVANIE V PARKU I 2-IZB. BYT - CÍFER

Reality Trnava

2 izbový byt | Bratislavská ulica | 54 m²

Na predaj moderné byty v pripravovanej novostavbe bytových domoch v obci Cífer, ktorá disponuje

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2870 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt zrekonštruovaný, Športová, Trnava.

Reality Trnava

2 izbový byt | Športová | 48 m²

Na prenájom 2 izbový byt komplet zrekonštruovaný, ul. Športová, Trnava. Výmera: 48 m2. Byt otoč

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Miesto pre pokojné bývanie, súkromie a aktívny život

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 49.25 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 2-izbový byt č. E 302 s výmerou 49,25 m² a priestrannou terasou

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Trnava

219,400 € 4455 €/m²

Pokojné moderné bývanie v malej komunite s aktívnym životným štýlom

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 45.37 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt č. E 201 s výmerou 45,37 m² a loggiou 5,36 m², nachádzajúci sa

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Trnava

181,000 € 3989 €/m²

Ihneď kúpim byt | Garsónka až po 3-izbový byt | platba možná aj bez úveru.

Reality Trnava

2 izbový byt | 1 m²

Ihneď kúpim garsónku, 1-izbový, 2-izbový alebo 3-izbový byt. Mám záujem o byty v pôvodnom stav

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na kúpu

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na kúpu v novostavbe v Trnave. Platba v hotovosti

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (770)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie