MAXIS REAL: NA PREDAJ: Pripravujeme do ponuky – 2-izbový byt na Podjavorinskej ul.

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Ľudmily Podjavorinskej | 50 m²

Už čoskoro v ponuke! Pripravujeme na predaj 2 -izbový byt o výmere 50 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

člen NARKS

GESTTO | 2-IZBOVÝ BYT | HOSPODÁRSKA ULICA | NA PREDAJ | BALKÓN

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hospodárska | 54.7 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o. ponúka na p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 3289 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 2i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A PARKOVACÍM MIESTOM SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 9 min

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 2-izbový byt na prenájom Arboria - Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 47 m²

All Perfect Reality Vám pripravili na prenájom exkluzívny 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Ve

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trnava

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

|ALL PERFECT| Luxusný 2-izbový byt na prenájom v historickom centre Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Kapitulská | 62.44 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v historickom ce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Trnava

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom moderného 2-izb.bytu, Zimná ul., Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Zimná ulica | 47 m²

Prenájom moderného 2-izb.bytu, Zimná ul., Trnava ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA. Kompletne za

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

520 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: INZERÁT: Hľadáme 2-IZBOVÝ BYT DO 10 KM OD TRNAVY

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hlavná | 0 m²

Pre overeného klienta hľadáme na kúpu 2-izbový byt v lokalite do 10 km od Trnavy, v celkovej ce

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

MALINAFELBANKA.SK ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod názvom FELBANKA SPÚŠŤAME PREDAJ PRVEJ ETAPY

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 38.5 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 6494 €/m²

PREDAJ - 2 izbový byt v obľúbenom projekte ARBORIA PARK

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestká | 51.11 m²

Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BONJOUR REAL: Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²

Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 1823 €/m²

TREEF | 2‑izbový byt v Trnave – ARBORIA

Reality Trnava

2 izbový byt | 45 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom kompletne zariadený 2‑izbový byt s výmerou 45 m²,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2 izbový byt balkón Spartakovská Trnava.

Reality Trnava

2 izbový byt | Spartakovská | 52 m²

Na prenájom pekný 2 izbový byt s balkónom, Spartakovská ul., Trnava. Dve izby plus kuchyňa. Pre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

TREEF | hľadá 2-izbový byt v TRNAVE

Reality Trnava

2 izbový byt | 0 m²

Treef hľadá na kúpu 2-izbový byt v TRNAVE Ďakujeme vopred za ponuky! 0904 273 545 0911 066 66

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Prenájom moderného 2-izbového bytu v novostavbe Arboria – ešte neobývaný, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Na Hlinách | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a úplne nový 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Arboria, nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Krásna novostavba 2iz. bytu s loggiou v Trnave -Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu 2-izobého bytu s logg

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 €

CreeX reality - 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s 2 lodžiami – Čajkovského ulica, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Čajkovského | 48 m²

CreeX Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

CreeX reality - REZERVOVANÉ - Exkluzívne iba u nás - 2-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 55 m²

2-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu, Trnava Popis nehnuteľnosti CreeX Reality vám exkluzív

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2818 €/m²

CreeX reality - Rezervované- 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s 2 lodžiami – Čajkovského ulica, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Čajkovského | 48 m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s 2 lodžiami – Čajkovského ulica, Trnava Popis nehnut

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 3229 €/m²

EXKLUZÍVNE – 2-izbový zariadený,bezbariérový byt s parkovaním, pivnicou a klimatizáciou

Reality Trnava

2 izbový byt | Andreja Hlinku | 52 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 52 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Smart 2-izbový byt v srdci Trnavy, luxusné bývanie v Rezidencia Hviezdoslavova

Reality Trnava

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 51.23 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený smart dvojizbový byt s výmerou 51,23 m2 v novostavbe s

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Vkusný mezonet s atmosférou priamo v srdci Trnavy, Štefánikova

Reality Trnava

2 izbový byt | Štefánikova | 49 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom vkusný 1,5 izbový mezonetový byt v úplnom centre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Elegantný, kompletne zariadený 2 izbový byt, Arboria, Novomestská

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 50.58 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom priestranný a vkusne zariadený 2 izbový byt vo vy

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Exkluzívne bývanie s veľkorysou terasou vo vyhľadávanej štvrti Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 86.56 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2 izbový byt vo vyhľa

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 2646 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie