Elegantný, kompletne zariadený 2 izbový byt, Arboria, Novomestská

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 50.58 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom priestranný a vkusne zariadený 2 izbový byt vo vy

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Exkluzívne bývanie s veľkorysou terasou vo vyhľadávanej štvrti Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 86.56 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2 izbový byt vo vyhľa

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 2646 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

Nestor Capital-Priestranný 2-izbový byt pripravený na nasťahovanie v obľúbenom Prednádraží

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 62 m²

Ak hľadáte byt, do ktorého sa môžete nasťahovať bez ďalších starostí, v lokalite, ktorá dlhodob

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trnava

180,000 € 2903 €/m²

AZ. 2i byt v novostavbe, 62m2+lodžia, Titusa Zemana - Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 62 m²

Andel&Zachar ponúka na predaj 2 izbový s výmerou 62m2 + lodžia nachádzajúci sa v tichej lokalit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 3823 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BRANDreal - Na prenájom | Nový 2-izbový byt v projekte Cukrovar – Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 45 m²

Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží bytového domu s výťahom a súčasťou prenájmu je aj parko

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TRNAVE – PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT SO STABILNOU NÁJOMNÍČKOU

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2-izbový byt na Zelenečskej ulici v Trnave s výmerou 60 m², ktorý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

člen NARKS

Na prenájom 2 izbový byt s lodžiou v novostavbe Arbória, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 54 m²

Na prenájom nadštandardný štýlovo a vkusne zariadený 2-izbový byt s lodžiou, situovaný v novost

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom mezonet Trnava Pekárska

Reality Trnava

2 izbový byt | Pekárska | 120 m²

Na prenájom priestranný 2 izbový mezonetový byt, nachádzajúci sa na 1. poschodí polyfunkčného d

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - výnimočný a priestranný 2 izbový byt priamo v centre Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Štefánikova | 90.77 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a priestranný 2 izbový byt priamo v centre mesta Trnavy na Šte

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Trnava

355,000 € 3911 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRÚDY TRNAVA II. etapa - 2 izb. vzorový byt s loggiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²

V II. etape projektu Prúdy Trnava Vám predstavujeme vzorový 2 izbový byt s loggiou : byt F3.02

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

# CITY RESIDENCE # Exkluzívny 2.-izb. kompletne zariadený byt s terasou, 2x šatník, CENTRUM MESTA

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 izbový priestranný byt s terasou v prestížnej novo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

Predáme veľký 2-izbový byt (87,50 m²) s garážou v širšom centre Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | 87.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 87,50 m², ktorý sa nachádza v tic

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Trnava

264,000 € 3017 €/m²

FOIT - PRENÁJOM PRIESTORU PRIAMO V CENTRE MESTA TRNAVA NA ULICI VAJANSKÉHO

Reality Trnava

2 izbový byt | 113 m²

Hľadáte dokonalé miesto pre váš nový salón v Trnave? Práve ste ho našli! ✨ Dajte svojmu podnik

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

FOIT - PONÚKAME NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE V TRNAVE

Reality Trnava

2 izbový byt | 30 m²

RK FOIT Vám ponúka na prenájom krásny 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

MALINAFELBANKA.SK = PREDPREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE (aj s predzáhradkami)

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 43 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 4419 €/m²

AZ. Na predaj veľký 2i byt (87,5m2) v Trnave blízko centra

Reality Trnava

2 izbový byt | 88 m²

AndelZachar pridáva do ponuky 2-izbový veľkometrážny byt o výmere 87,5m2. Dominantou bytu je pr

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

235,000 € 2670 €/m²

AZ. Prenájom 2-izbový byt s balkónom na ul. T. Tekela

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Andel&Zachar ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v blízkosti centra mesta na ul

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AZ. Predaj 2i bytu v projekte Byty MIKO v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | 56 m²

AZ. Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe projektu Byty MIKO na Mikovíniho ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,900 € 3570 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na prenájom PRÉMIOVÝ 2i byt v centre Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | 74 m²

Andel&Zachar ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom 2-izbový byt v projekte Leonardo v cent

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Byty Kamenáč – 2 izbový byt - jedinečné bývanie v srdci Kamenného Mlynu v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Exkluzívne iba u nás Vám predstavujeme v mene našej realitnej kancelárie Andel & Zachar unikátn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

184,900 € 3698 €/m²

ZELENECSKA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ZELENEČSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 55 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 2-izbového bytu v novom REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s n

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezidenciatimravy.sk - POSLEDÝ STREŠNÝ BYT v blízkom centre mesta pri CITY ARÉNE!!!!

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica B. S. Timravy | 48 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predaj v rezidenčnom bytovom dome s názvom REZIDENCIA TIMRAVY blízko cent

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

259,000 € 5396 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie