rezidenciatimravy.sk - predaj bytov v blízkom centre mesta pri CITY ARÉNE

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica B. S. Timravy | 42.7 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predaj v rezidenčnom bytovom dome s názvom REZIDENCIA TIMRAVY blízko cent

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

172,000 € 3507 €/m²

Púpavy Pri Aleji 2-izbový byt v ŠTANDARDE v novostavbe s dvoma balkónmi

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 68.21 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 2-izbový byt v ŠTANDARDE umiestnený na najvy

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3299 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v projekte Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Kvetná | 47 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

FOX * 2 izbový byt s loggiou v bytovom dome z roku 2009 * B. Smetanu

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 53 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v bytovom dome z roku 2009 v Trnave na ulici B. Smetanu.

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Trnava

170,000 € 3208 €/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Prenájom nadštandardného 2-izbového bytu v Malom Paríži – Hornopotočná ulica, centrum mesta

Reality Trnava

2 izbový byt | Hornopotočná | 62 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a štýlový 2-izbový byt v prestížnej budove v obľúbenej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

+++ AKTUÁLNE +++ PRENÁJOM 2 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE ARBORIA 760,-EURO VRÁTANE VŠETKÉHO

Reality Trnava

2 izbový byt | Veterná | 52 m²

+++ AKTUÁLNE +++ PRENÁJOM 2 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE ARBORIA 760,-EURO VRÁTANE VŠETKÉHO Kame

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

760 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Útulný, zariadený 2 izb byt s lódžiou, klimatizácia, širšie centrum, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Hospodárska | 52 m²

Directreal Office - Bývanie v susedstve historických hradieb mesta, všetko "na dosah" a pritom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA!! EXKLUZÍVNE IBA u NÁS!! BÝVAJTE V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 66.62 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom (min. 12 mesiacov) krásny, kompletne zariadený 2-izbový byt v obľ

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ: Kompaktný 2-izbový byt s veľkou terasou – Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 40.19 m²

🏡 Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – Pekné Pole, Trnava Realitná kancelária VAH

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

186,000 € 4628 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ | Štýlový 2-izbový byt s veľkou terasou a parkovaním – Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | 42 m²

PREDAJ: Kompaktný 2-izbový byt s veľkou terasou – Pekné Pole Ponúkame na predaj moderne riešen

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,250 € 4149 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM | Štýlový 2-izbový byt s parkovaním v centre Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Halenárska | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavbe v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 2 izb. byt s výmerou 4 izb. bytu, výmera aż 84m2, terasa, centrum mesta, Zelený Kríček, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Kríček | 84 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny 2 izbový byt s veľkou terasou priamo v centre mesta Trnava,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ | Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nerudova ulica, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Nerudová | 50.88 m²

🏡 NA PREDAJ | Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nerudova ulica, Trnava Ponúka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

172,990 € 3400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM 2 izb. byt s parkovaním v NOVOSTAVBE, Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Veterná | 63 m²

🏡 NA PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt v projekte Arboria – Veterná ulica, Trnava. Realitná kanc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 54 m²

V ponuke rezidencie nájdete 1 až 4 izbové byty s balkónmi či terasou v 3 bytových krídlach na 4

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Reality Trnava

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 64.08 m²

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

VAHOreal* LUXUSNÝ VEĽKÝ 2 izb. byt v NOVOSTAVBE priamo v centre mesta Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny 2 izbový byt s veľkou loggiou v NOVOSTAVBE priamo v centre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 izb. byt v TRNAVE na ulici Mikovíniho-novostavba.

Reality Trnava

2 izbový byt | 48.07 m²

Ponúkame Vám na prenájom , veľmi pekný dvojizbový byt v Trnave na Mikovíniho ul. - novostavba.

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

FOIT - 2-IZBOVÝ BYT NA JIRÁSKOVEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | 40 m²

Základné informácie o nehnuteľnosti * Lokalita: Trnava, Ulica Jirásková (sídlisko Linčianska)

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pekný dvojizbový byt na skok do centra mesta

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Ľudmily Podjavorinskej | 51 m²

Ponúkame na predaj priestranný slnečný byt. Je ideálny pre mladého človeka či pár, ktorý hľadá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 3725 €/m²

BOSEN | Priestranný 2-izbový byt v centre, Trnava, 52 m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Michalská | 52 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový 2-izbový byt na ulici

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ 2-izbový byt so záhradou, 85m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Krátka | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe so záhradou a parkovacím

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

168,000 € 1976 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

|ALL PERFECT| Moderný 2-izbový byt s terasou na prenájom v centre Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Kapitulská | 58 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre Trnavy

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NEO - Priestor, ktorý prekvapí: nadštandardný 2-izbový byt v srdci Trnavy - City Residence

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Štefánikova | 94 m²

Hľadáte výnimočný 2-izbový byt v centre mesta, ktorý sa okamžite odlíši od ostatných? Práve ste

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie