Prenájom 2-izbového bytu v projekte Púpavy Paulínska v centre Trnavy, len 2 min. od SC City Arena

Reality Trnava

2 izbový byt | Paulínska | 47 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Púpavy Paulínska v c

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AZ. Krásny s citom zariadený 2-izb.byt na prenájom na Kapitulskej ulici s garážovým parkovaním

Reality Trnava

2 izbový byt | 53 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na prenájom krásny s citom zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 € 12 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TREEF | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | Trnava – Prednádražie

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trnava – Predn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 3598 /m²

Krásne presvetlený 2-izbový byt v projekte LOTOS Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Okružná | 67.17 m²

Predstavujeme vám štýlový 2-izbový byt v prémiovom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava aktuálne v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Moderné 2-izbové bývanie v projekte LOTOS Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Okružná | 59.41 m²

Predstavujeme vám štýlový 2-izbový byt v prémiovom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava, ktorý spá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Predaj lukratívneho bytu, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Staničná | 72 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj veľký 2-izbový tehlový byt s po kompletnej

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

180,000 € 2500 €/m²

Hľadáme 2-izbový byt v Trnave pre konkrétneho klienta

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Zvažujete predaj 2-izbového bytu v Trnave? Možno už máme vášho kupujúceho. Aktuálne zastupujem

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

165,000 € 3056 €/m²

TREEF | 2‑izbový byt v Trnave – po rekonštrukcii

Reality Trnava

2 izbový byt | 0 m²

Pre nášho overeného klienta aktívne vyhľadávame 2‑izbový byt v Trnave, ideálne po kompletnej al

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM : Veľký 2 izbový byt na Hospodárskej ulici, kúsok od železničnej stanice.

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hospodárska | 52 m²

Na prenájom ponúkame veľký 2 izbový byt na ulici Hospodárska, kúsok od železničnej stanice. Byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Väčší 2 izbový byt v Arborii so šatníkom a balkónom na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 54 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývať v štýlovom a komfortnom 2 izbovom byte nachádzajúceho

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Trnava

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pre klienta hľadáme 2 izbový byt v Trnave

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta hľadáme 2 izbový byt v pôvodnom stave v Trnave. Pôvodný stav. Cena do 130 000 €.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena na vyžiadanie

CUKROVAR - Nadštandarný 2i byt v rezidenčnej štvrti s výhľadom na zeleň | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 47 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 04.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

238,921 € 3540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TT Reality - priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s podzemným parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Juraja Slottu | 56 m²

Ak hľadáte bývanie vo výbornej lokalite a preferujete komfort priestranného bytu s parkovacím m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 4089 €/m²

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Nový, zariadený 2 izbový byt v novostavbe Prúdy s lodžiou.

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Koniarekova | 50 m²

Na prenájom ponúkame nový, zariadený 2 izbový byt v novostavbe PRÚDY. Byt je kompletne zariade

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 2-izbový byt s balkónom, parkovacím miestom a kobkou – 43 m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Koniarekova | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

162,000 € 3857 €/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy!Už v predaji !! 2izb.byt A 3.03

Reality Trnava

2 izbový byt | Orolská | 60.34 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

254,900 € 4224 €/m²

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Veľký 2 izbový byt s terasou a s klimatizáciou v novostavbe Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 62 m²

Na prenájom je krásny, veľký, kompletne zariadený, nadštandardný, klimatizovaný 2 izbový byt s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

AZ. Prenájom 2-izbového bytu v Arboria, Novomestská ulica, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 40 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Arboria na Novomestskej ulici v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Veľký, slnečný 2-izbový byt- Skvelá Ponuka

Reality Trnava

2 izbový byt | Biely kostol | 58 m²

DK Real,s.r.o.-Pripravuje do predaja, veľký, slnečný 2- izbový byt vo výbornej lokalite na Poto

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

129,990 € 2241 €/m²

Prenájom- Krásny 2izbový byt

Reality Trnava

2 izbový byt | Suchá nad Parnou | 62 m²

Ponúkame na prenájom veľký, slnečný 2-izbový byt o výmere 62m2,vo vyhľadávanej, tichej lokalite

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Veľký 2 izbový byt s 2 lodžiami na Družbe.

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 54 m²

NA PREDAJ ponúkame veľký 2 izbový byt na Družbe na ulici Vl.Clementisa na 7.poschodí v zateplen

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

169,950 € 3147 €/m²

člen NARKS

TREEF | hľadá 2-izbový byt v TRNAVE

Reality Trnava

2 izbový byt | 0 m²

Treef hľadá na kúpu 2-izbový byt v TRNAVE Ďakujeme vopred za ponuky! 0904 273 545 0911 066 66

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Na prenájom nový 2 izb byt v novostavbe Pupavy pri Aleji

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 63 m²

Ponúkame na prenájom novo skolaudovaný 2-izbový byt o výmere 63 m2 s balkónom, na 4 podlaží v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

820 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Zrekoštruovaný 2 izbový byt so šatníkom

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Andreja Kubinu | 47 m²

Ponúkame na predaj útulný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa na ulici A. Kub

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

154,000 € 3277 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (770)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie