REZERVOVANÉ NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, PEZINOK ,MUŠKÁTOVÁ ULICA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 57.6 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v Pezinku na Muškátov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2917 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | 52.42 m²

Lemca s.r.o ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe trojpodlažného bytového domu C1

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 1292 €/m²

KRÁSNY ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT NA JUHU

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 49 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL ponúka na prenájom 2i kompletne zrekonštruovaný byt n

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Pezinok

730 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA predaj bytov Zelené Nivy Pezinok- 2-3 izbové byty

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 75 m²

Lemca s.r.o. ponúka na predaj 2-3 izbové byt s balkónom v novostavbe s názvom Zelené Nivy na Li

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - BYTY ROZÁLKA - byt 4A

Reality Pezinok

2 izbový byt | Sasinkova | 58.67 m²

Využite skvelú príležitosť a bývajte v novopostavenom bytovom dome v projekte Byty Rozálka v Pe

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

Predaj slnečného 2-izbového bytu na Hroznovej ulici v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 42.96 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť kúpy tichého

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

159,000 € 3701 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Súrne hľadám dvojizbový byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Pezinku. Primárne klienta zaujíma prerobený byt, resp. nonostavb

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na kúpa Pezinok

180,000 € 180000 €/m²

Prenájom 2-izb. veľkého bytu s garážou a obrovskou terasou

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hrnčiarska | 81 m²

Na prenájom 2-izbový priestranný byt s terasou, loggiou a garážou v centre Pezinka na Hrnčiarsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na PRENÁJOM 2i byt PEZINOK – MUŠKÁTOVÁ – sídlisko Muškát - tehlová NOVOSTAVBA - veľký - slnečný v zeleni s veľkou 15 m2 murovanou pivnicou

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 56 m²

Na PRENÁJOM 2i byt PEZINOK – MUŠKÁTOVÁ – sídlisko Muškát - tehlová NOVOSTAVBA - veľký, slnečný

Publikované: 25.06.2020 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ToprealSK – Prenájom novostavby kompletne zariadeného 2 izb.bytu Rozálka Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Sasinkova ulica | 70 m²

Ponúkame 2-izbový byt v Pezinku na prenájom od 1. júna 2026. POPIS: - 2izbový byt na prenájom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Pezinok

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2,5-izbový byt s balkónom – Pezinok, Mahulanka

Reality Pezinok

2 izbový byt | Mahulanka 1 | 56.7 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt v modernej tehlovej novostavbe v obľúbenej lokalite Pezinok –

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,880 € 3525 €/m²

TOREA - ZELENÉ NIVY - 2i BYT S TERASOU V BYT. DOME C - PEZINOK

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 52.41 m²

NOVÝ BYTOVÝ KOMPLEX ZELENÉ NIVY Ponúkame na predaj posledné dva dvojizbové byty s terasou v nov

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 4102 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie