2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz
175,000 € 3150 €/m²
2 izbový byt | 40.3 m²
Miesto, kde deti ešte chodia von pešo. Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu
145,499 € 3610 €/m²
2 izbový byt | Záhradna | 60 m²
Hľadám na kúpu 2 izbový byt v centre mesta Pezinok, prípadne okolie centra. Ideálne zrekonštruo
Cena dohodou
2 izbový byt | Kupeckého | 39 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený nový, zatiaľ nikým neobývaný 2-izbový byt v centre mes
600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Svätopluková | 50 m²
Pre vysoký dopyt hľadám byty na prenájom pre našich preverených klientov.
Cena dohodou
2 izbový byt | Rázusová | 60 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt neďaleko centra mesta Pezinok na ulici Rázusová. Byt sa pre
580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Záhradná | 55 m²
Areté real. Máme pre Vás novú ponuku-Predaj. Ak si túžite po ťažkom dni oddýchnuť v krásnom by
199,000 € 3618 €/m²
2 izbový byt | Myslenická | 58 m²
Hľadáte na bývanie pekný byt s dobrou dostupnosťou do Bratislavy? Nech sa páči, príďte pozrieť.
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Muškátova | 55 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt na Muškátovej ulici v Pezinku. Podlažná ploch
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bystrická | 33 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit
154,990 € 4697 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²
Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,
150,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový
175,900 € 3279 €/m²
2 izbový byt | Limbašská cesta | 67.93 m²
PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj za atraktívnu cenu moderný bezbariérový 2-izbový byt v nov
215,000 € 3058 €/m²
2 izbový byt | Limbašská cesta | 43.22 m²
177,000 € 4095 €/m²
2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²
AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a moderne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci
580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Meisslova 1 | 97.13 m²
Chcete bývať priamo v centre mesta Pezinok? Chcete mať luxusný domov s komplet smart riešením
355,000 € 3655 €/m²
2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²
Na prenájom krásny, moderne zariadený, slnečný 2i byt s garážovým boxom, Dona Sandtnera, Pezino
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 60.5 m²
Na predaj 2 izbový svetlý byt v Pezinku, Moyzesova 56, nachádzajúci sa na 1.N.P. / 3.N.P. Celk
185,000 € 3058 €/m²
2 izbový byt | Dona Sandtnera | 48 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v Pezinku. Môže byť v pôvodnom stave, kedy si klie
190,000 € 3958 €/m²
2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²
Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v pokojnej a obľúbenej časti Pezinka – na Hro
175,000 € 3150 €/m²
2 izbový byt | Muškátova | 49 m²
Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt s klimatizáciou na
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 60.47 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
194,900 € 3223 €/m²
2 izbový byt | Sasinkova | 70 m²
Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt v Pezinku pre maximálne 2 osoby. Podlahová pl
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Muškátova | 46 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P
166,000 € 3609 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.