VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDPREDAJ-Najlepšie byty sa predajú ešte pred dokončením BÁHOŇ

Reality Pezinok

2 izbový byt | 40.3 m²

Miesto, kde deti ešte chodia von pešo. Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

145,499 € 3610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám byt na kúpu pre mojich klientov

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradna | 60 m²

Hľadám na kúpu 2 izbový byt v centre mesta Pezinok, prípadne okolie centra. Ideálne zrekonštruo

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

člen NARKS

Na PRENÁJOM nový 2 izbový byt v novostavbe LIPÁR - Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Kupeckého | 39 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený nový, zatiaľ nikým neobývaný 2-izbový byt v centre mes

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na PRENÁJOM 2 izbový byt s terasou neďaleko centra mesta Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Rázusová | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt neďaleko centra mesta Pezinok na ulici Rázusová. Byt sa pre

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

580 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám na prenájom byt v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Svätopluková | 50 m²

Pre vysoký dopyt hľadám byty na prenájom pre našich preverených klientov.

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

Cena dohodou

člen NARKS

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 2,5 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, S BALKÓNOM A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

2 izbový byt | Záhradná | 55 m²

Areté real. Máme pre Vás novú ponuku-Predaj. Ak si túžite po ťažkom dni oddýchnuť v krásnom by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 3618 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM ZARIADENÉHO 2-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V PEZINKU ČASŤ GRINAVA, MYSLENICKÁ

Reality Pezinok

2 izbový byt | Myslenická | 58 m²

Hľadáte na bývanie pekný byt s dobrou dostupnosťou do Bratislavy? Nech sa páči, príďte pozrieť.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Areté real, Prenájom 2-izbového príjemného bytu s balkónom v Pezinku na Muškátovej ulici

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt na Muškátovej ulici v Pezinku. Podlažná ploch

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 2-izbového bytu v dobrej lokalite, sídl. Juh, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Bystrická | 33 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalit

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

154,990 € 4697 €/m²

Kúpime nový alebo zrekonštruovaný 1iz. - 2-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

150,000 € 3000 €/m²

REZERVOVANÉ! ZARIADENÝ TEHLOVÝ 2. IZB BYT PEZINOK MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,900 € 3279 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PNORF – novostavba 2i byt, 50 m2, terasa 18 m2, kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 67.93 m²

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj za atraktívnu cenu moderný bezbariérový 2-izbový byt v nov

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3058 €/m²

PNORF – novostavba 2i bytu, balkón kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 43.22 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

177,000 € 4095 €/m²

Prenájom | 2-izbový byt s parkovacím miestom | Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a moderne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predpredaj luxusných bytov priamo v centre mesta Pezinok!

Reality Pezinok

2 izbový byt | Meisslova 1 | 97.13 m²

Chcete bývať priamo v centre mesta Pezinok? Chcete mať luxusný domov s komplet smart riešením

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

355,000 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaný, 2i byt, šatník, garážový box v cene, Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 65 m²

Na prenájom krásny, moderne zariadený, slnečný 2i byt s garážovým boxom, Dona Sandtnera, Pezino

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ _ 2i byt _ Centrum Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | Moyzesova | 60.5 m²

Na predaj 2 izbový svetlý byt v Pezinku, Moyzesova 56, nachádzajúci sa na 1.N.P. / 3.N.P. Celk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3058 €/m²

2i byt v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 48 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v Pezinku. Môže byť v pôvodnom stave, kedy si klie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Pezinok

190,000 € 3958 €/m²

Svetlý 2-izbový, zariadený byt s balkónom a úžasnou atmosférou v príjemnej lokalite Pezinka - časť Muškát na Hroznovej ulici.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznova | 55.56 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 2-izbový byt v pokojnej a obľúbenej časti Pezinka – na Hro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT - MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 49 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt s klimatizáciou na

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený a presvetlený! 2-izbový tehlový BYT s murovanou pivnicou a balkónom, Pezinok - Muškát, 60,47 m²

Reality Pezinok

2 izbový byt | 60.47 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

194,900 € 3223 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

2 izb. byt PRENÁJOM PEZINOK S PARKOVACÍM miestom v cene

Reality Pezinok

2 izbový byt | Sasinkova | 70 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt v Pezinku pre maximálne 2 osoby. Podlahová pl

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Pezinok, Muškátova ulica - NOVOSTAVBA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Muškátova | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

166,000 € 3609 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie