REZERVOVANÉ Na PREDAJ Priestranný 2 izbový byt - Nitra - Centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Smetanova | 63 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

178,000 € 2825 €/m²

REZERVOVANÉ PREDAJ väčší 2i byt 58m2 s balkónom v Nitre - centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | 58.6 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka n

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PRENÁJOM 2-izbový byt v novostavbe s kobkou a veľkou terasou

Reality Nitra

2 izbový byt | Durcanského | 58 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Na Prenájom - Pod Hradom – priestranný, 2 izbový nadštandardný byt s parkovacím miestom a loggiou

Reality Nitra

2 izbový byt | Podzámska | 73 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Na PREDAJ – 2 izbový byt s terasou a parkovacím miestom - Tabáň

Reality Nitra

2 izbový byt | Piaristická | 61 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 email: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na p

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na predaj 2i byt 65m2 s terasou v novostavbe Vila na Číneši - úplné centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Radlinského | 64.5 m²

Katarina Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka n

Publikované: 28.10.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PRENÁJOM veľký 2-izbový byt v centre Nitry, s parkovaním v garáži

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 72 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na PREDAJ 2izb. byt 55m2 pri parku v centre mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Vikárska | 56 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Jurkovičova Nitra – novostavba, predaj dvojizbového bytu

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

224,500 € 3661 €/m²

Jurkovicova Nitra - exkluzívne na predaj: 2-izbový byt v projekte novej bytovky na Jurkovičovej, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

210,834 € 3499 €/m²

Príjemný 2 izbový byt vo výbornej lokalite mesta Nitra- časť Chrenová na PREDAJ

Reality Nitra

2 izbový byt | 65 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt vo výb

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Nitra

164,000 € 2523 €/m²

Krásny 2-izbový byt s parkovacím miestom v centre Nitry ( Tabáň) na prenájom

Reality Nitra

2 izbový byt | Palánok | 65.85 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2- i

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - predaj zariadený 2i mezonet 55 m2, balkón, kopka u Martináka, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 55 m²

Iba u nás ponúkame na predaj zariadený, 2-izbový mezonet s balkónom 55 m2 v Nitre, Južná ulica

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2836 €/m²

Novostavba: zariadený 2 izbový byt, terasa, Hornostavská Nitra, ZELENÉ DVORY

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

Ponúkame vám na predaj zariadený 2-izbový byt s terasou v novostavbe, Hornostavská ulica Nit

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 3976 €/m²

Predaj 2 izbový byt Chrenová, Sitnianska

Reality Nitra

2 izbový byt | Sitnianska | 62 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, veľkorysá výmera 62 m², výborná investičná príležitosť. Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2500 €/m²

Kúpa 2 izbový byt Nitra, Staré mesto, HOTOVOSŤ

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme 2 izbový byt v Starom Meste v Nitre, alebo na Chrenovej. Čiastočná rekonštrukcia. Platb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

150,000 €

Kúpa 2 izbový byt STARÉ MESTO/ CENTRUM - Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme zaujímavý 2 izbový byt v zaujímavej lokalite v Starom meste v Nitre. Stav bytu nerozhod

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Prenájom, 2 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Nitra-centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý 2 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Zariadený 2i byt - kompletne zrekonštruovaný - obľúbená lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Jarmočná | 58 m²

KABØ real estate Vám ponúka na prenájom príjemný a prerobený 2-izbový byt, nachádzajúci sa vo v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kúpim byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Nitra | 65 m²

Kúpim 2 izbový byt v Nitre v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu. Cena do 130 000eur. Ponúk

Publikované: 14.12.2023 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 2000 €/m²

PRENAJOM | 2i. byt v Novostavbe a TOP LOKALITE. Terasa + park.m.

Reality Nitra

2 izbový byt | Veltlínska | 45 m²

Exkluzívna ponuka prenájmu novšieho kompletne vybaveného a zariadeného 2 izbového bytu s teraso

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

610 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENAJOM | 2 izb. byt, Zobor

Reality Nitra

2 izbový byt | Jelenecká | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vyľadávanej lokalite mesta Nitra, v časti Zobor. Byt j

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENAJOM | NOVÝ 2 i. podkrovný byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Beniakova | 55 m²

Nový, štýlový podkrovný 2kk byt dokončený 12/25, pripravený pre noveho nájomcu. Exkluzívne len

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|NA PREDAJ 2-izbový byt v NITRE, ideálne bývanie alebo investícia Znížená cena

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Directreal Exkluziv - Bývanie s výhľadom, ktorý si zamilujete – Partizánska ulica, Nitra Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2872 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie