2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Kompletná rekonštrukcia - 2 izbový byt

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Šoltésovej ulici v Centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 53 m²

Sprostredkujem prenájom 2 izbového zrekonštruovaného bytu v Centre mesta Martin, na Šoltésovej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

540 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDANÉ - 2,5 izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | 71 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

118,000 € 1662 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii | Martin - Ľadoveň | 61,5 m²

Reality Martin

2 izbový byt | V. Šípoša | 61.5 m²

Váš nový domov v príjemnej lokalite čaká práve na Vás! Hľadáte kvalitné bývanie v pokojnej loka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na prenájom Martin

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII | MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Komenského | 51.7 m²

Vaša vytúžená domácnosť v srdci Martina čaká práve na Vás! Hľadáte moderné bývanie v skvelej lo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2611 €/m²

FINREA│2-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt priamo v centre mesta Martin na Moskovskej ulici. By

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

FINREA│2-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt na Moskovskej ulici v Martine, situovaný v úplnom cent

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

FINREA│Komfortný 2-izbový byt 56 m² s balkónom v Martine, časť Sever

Reality Martin

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s rozlohou 56 m², ktorý sa nachádza vo výškovej bytovke na Se

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

FINREA│Priestranný 2-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý sa prenajíma komple

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 1A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

Slnečný tehlový 2-izbový byt s loggiou | Martin – Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 62 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spojí lokalita, praktická dispozícia a okamžitá obývateľnosť? Alebo inv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Martin

142,000 € 2290 €/m²

Na prenájom: 2-izbový byt v centre mesta – Štúrovo námestie

Reality Martin

2 izbový byt | Štúrovo Námestie | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa v centre mesta na Štúrovom námest

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Martin

540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Bývajte v centre Martina –2-izbový byt komplet zariadený vhodný aj ako kancelária

Reality Martin

2 izbový byt | A. Kmeťa | 62 m²

Predstavte si bývanie, kde stačí vyjsť z domu a máte všetko poruke – kaviarne, obchody aj kompl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt, Martin - Jahodníky

Reality Martin

2 izbový byt | Stavbárska | 44.36 m²

Ponúkame Vám na predaj krásne zrekonštruovaný dvojizbový byt, nachádzajúci sa v žiadanej lokali

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Veľký 2-izbový byt, Martin - Sever - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Jilemnického | 67.31 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachá

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 1872 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne 2-izbové byty v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

2 izbový byt | A. Kmeťa | 66 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, moderné technológie a prestížnu lokalitu? Predstavujeme v

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Martin

178,950 € 2711 €/m²

2-izbový byt s balkónom, Martin - centrum - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Šoltésovej | 57.15 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt priamo v centre Martina. Byt o výmere 57,15 m2 je po

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

*REZERVOVANÉ* 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 55 m² | balkón 9 m²

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na 4. poschodí z 5, ktorý prešiel kompletnou rekonš

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

----REZERVOVANÉ---- Na predaj 2-izbový byt, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

2 izbový byt | 61.35 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/dssdoW0LIfc ________________________

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ : Predaj 2-I. bytu po rekonštrukcii v Martine na Severe

Reality Martin

2 izbový byt | 64 m²

2-izbový byt so skvelou polohou v Martine – pohodlie a výhodná investícia Získajte bývanie v j

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

124,000 € 2109 €/m²

člen NARKS

Veľký 2 izbový byt na Severe na predaj

Reality Martin

2 izbový byt | Severná | 68 m²

Exkluzívne ponúkame možnosť kúpy veľkého 2 izbového bytu na Severnej ulici v Martine. Byt sa na

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Martin

134,000 € 1971 €/m²

Nový Martin | byty na predaj - nová etapa

Reality Martin

2 izbový byt | Potočná | 43.82 m²

Predstavujeme Vám pokračovanie úspešného rezidenčného projektu Nový Martin na ulici Potočnej v

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2910 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie