Na predaj, Veľkometrážny dvojizbový byt, Novostavba Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov Sučany | 93.67 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Martin

194,900 € 1922 €/m²

TARGETreal│Slnečný a priestranný 2-izbový byt 68 m² s balkónom a loggiou, Martin - Hurbanova

Reality Martin

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Info v RK

PRENÁJOM: 2 izbový byt, A. Kmeťa - Martin, CENTRUM

Reality Martin

2 izbový byt | A. Kmeťa | 63 m²

Realitná kancelária TARGETreal ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Martin

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ- Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Martine ulica Kozmonautov

Reality Martin

2 izbový byt | Kozmonautov | 57 m²

Exkluzívne na prenájom: zariadený 2-izbový byt – Martin, ul. Kozmonautov Ponúkame na prenájom

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 izbový byt na prenájom veľkometrážny v Martine - Košúty I.

Reality Martin

2 izbový byt | - | 95 m²

Beplan reality ponúka na prenájom priestranný, veľkometrážny 2-izbový byt v lokalite Košúty I v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina ulica Thurzova

Reality Martin

2 izbový byt | Thurzova | 56.1 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 -izbový byt s balkónom v jednej z vyhľadávanejších lokalít blíz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2273 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 57 m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave v centre Martina. Domov, ktorý dýcha pokojo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

117,000 € 2053 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Martine, tehlová bytovka, balkón

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

🏡 2-izbový byt na predaj Martin centrum – kompletne zrekonštruovaný, balkón Ponúkame na predaj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

157,500 € 2864 €/m²

Bývanie ako v dome- 2izb byt na prenájom Martin Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Dobšinského | 55 m²

Hľadáte pokojné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a moderný dizajn? Máme pre vás ideálne r

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom Martin, Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

2 izbový byt | Priekopa | 50 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 110.000,- €, MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 €

člen NARKS

Na predaj štýlový 2-izbový byt s drevenou galériou | 59 m² | Novostavba s parkovaním

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 59 m²

Hľadáte bývanie s charakterom a výborným dispozičným riešením? Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - 2. izb. byt v centre Martina , kompletná rekonštrukcia

Reality Martin

2 izbový byt | Červenej armády | 72 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj tehlový, priestranný a presvetlený 2-izbový byt s celkovou vým

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2221 €/m²

Prenájom 2 izbový byt 47 m2, balkón a park. miesto, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 47 m²

Popis nehnuteľnosti: V novostavbe ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s výme

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

510 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novostavba, 2 izbový byt s predzáhradkou na predaj, Martin, Ruppeldtova ulica.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 70.84 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v projekte "Byty Ruppeldtova", v Martine. Byt sa nachádza vo vy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

163,600 € 2309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt - apartmán v novostavbe, Martine, - širšie centrum.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 45.35 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt - apartmán, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova",

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

135,300 € 2983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt / Apartmán, novostavba Byty Ruppeldtova, Martin.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 40.44 m²

Na predaj 2 izbový byt / apartmán, v novostavbe "Byty Ruppeldtova". Projekt sa nachádzajúci sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

123,000 € 3042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový apartmán | Villa Martes Martin

Reality Martin

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 54 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom apartmán vo Ville Martes v Martine. Dvojizbový

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný a priestranný dvojizbový byt na prenájom v Martine, cena je vrátane energií

Reality Martin

2 izbový byt | Rumunskej armády | 70 m²

Na prenájom je vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený dvojizbový byt na ulici Rumunskej a

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 2 izbový byt s presklenou loggiou, so zariadením, v Košútoch

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta vám ponúkam na predaj 2 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

129,500 € 2490 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu s loggiou v Košútoch II, pri Kauflande

Reality Martin

2 izbový byt | Kernova | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v Košútoch II, na ul.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ Prenájom 2 izb bytu Centrum, ul Holubyho

Reality Martin

2 izbový byt | Holubyho | 55 m²

Výhradne ponúkam a prenájom zariadený 2-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Martin, na u

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie