2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n
192,700 € 2708 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
160,000 € 2581 €/m²
2 izbový byt | Medňanského | 62 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej časti mesta Martin – Priekopa
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 61.7 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichej lokalite, na
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 62 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 62m² na 1 poschodí z 3 s výťahom. Nachádza sa vo vyh
530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 55 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 55m² na 4 poschodí z 5. Nachádza sa vo vyhľadávanej
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 63 m²
Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Martin, Priekopa Ponúkame na prenájom kompletne zr
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 58 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v obľúbenej lok
152,000 € 2621 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt
Cena dohodou
2 izbový byt | 52 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite centrum mesta. Len n
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²
Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j
243,500 € 3187 €/m²
2 izbový byt | 37 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, obytná plocha je
335 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 33 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom v meste Vrútky Centrum, okres Ma
285 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 61 m²
Ponúkame Vám 2 izbový zrekonštruovaný byt na predaj meste Vrútky. Byt sa nachádza na 2. posch
135,000 € 2213 €/m²
2 izbový byt | Tomčany | 51.23 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb
126,000 € 2459 €/m²
2 izbový byt | Tomčany | 90 m²
Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv
Cena dohodou
2 izbový byt | Tomčany | 665 m²
Ponúkame Vám byt s balkónom na predaj novostavba Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tvoriacom
Cena dohodou
2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²
Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe
134,000 € 2665 €/m²
2 izbový byt | - | 55 m²
KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M
150,000 € 2727 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 54 m²
Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centr
157,000 € 2907 €/m²
2 izbový byt | Viliama Šípoša 14 | 70 m²
Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 70 m² a veľkým balkónom (13 m²),
760 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | - | 61 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 61 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Vrútk
126,000 € 2066 €/m²
2 izbový byt | - | 69 m²
Ponúkame na prenájom luxusný veľký 2 izbový byt nachádzajúci sa v centre mesta pri stanici v t
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Š. B. Romana | 53 m²
PREDANÉ: Leonides Real a Jozef Majerník vám ponúkajú na predaj 2-izbový byt v úplne pôvodnom st
99,900 € 1885 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.