BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2B

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Top
Top

Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3D Video - Bright 2-room Apartment with Balcony | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Zvolenská | 50.9 m²

We offer for rent a bright and well-designed 2-room apartment located within walking distance o

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

585 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt + parkovacie miesto, Nový Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 48.14 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s predzáhradkou v mestskej časti Nový Marti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt + parkovacie miesto, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 52.8 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe na Medňanského ulici v Priekop

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

3D Obhliadka - Nadštandardný 2-izbový byt s 1 balkónom | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Zvolenská | 50.9 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

585 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

2 izbový byt na predaj v lokalite Martin

Reality Martin

2 izbový byt | - | 50 m²

Beplan reality ponúka na predaj zariadený a priestranný 2-izbový byt v Martin, vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 2900 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom: Priestranný 2-izbový byt v Martine – Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | Medňanského | 62 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej časti mesta Martin – Priekopa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt na prenájom, Martin, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 61.7 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichej lokalite, na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Centrum mesta Martin, 2-izbový byt na prenájom, top lokalita.

Reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 62m² na 1 poschodí z 3 s výťahom. Nachádza sa vo vyh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Širšie centrum , 2-izbový byt na prenájom Sídlisko Sever, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 55m² na 4 poschodí z 5. Nachádza sa vo vyhľadávanej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Martin Priekopa, 63 m2

Reality Martin

2 izbový byt | 63 m²

Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Martin, Priekopa Ponúkame na prenájom kompletne zr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 izbový byt prerobený na 3 izbový, lokalita Sever, predaj

Reality Martin

2 izbový byt | 58 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v obľúbenej lok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

152,000 € 2621 €/m²

2-izbový byt na predaj, Priekopa, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Kúsok od univerzity 2-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite centrum mesta. Len n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Martin

2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

243,500 € 3187 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ 2 izbový byt na prenájom Vrútky, balkón

Reality Martin

2 izbový byt | 37 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, obytná plocha je

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

335 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, bezbarierový

Reality Martin

2 izbový byt | 33 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom v meste Vrútky Centrum, okres Ma

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

285 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 izbový byt na predaj, zrekonštruovaný, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Martin

2 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám 2 izbový zrekonštruovaný byt na predaj meste Vrútky. Byt sa nachádza na 2. posch

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

2 izbový byt 55,67 m2 na predaj novostavba Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 51.23 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2459 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 90 m²

Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Byty na predaj novostavba Martin Tomčany vo výstavbe

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 665 m²

Ponúkame Vám byt s balkónom na predaj novostavba Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tvoriacom

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj 59.52 m2 novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²

Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 2665 €/m²

NA PREDAJ 2- IZBOVÝ BYT V MESTE MARTIN-SEVER

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2727 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie