Na predaj – 2-izbový byt v pôvodnom stave

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56.6 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,999 € 3233 €/m²

2 izbový byt so súkromným parkovaním, Tomášikova ul., Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt na Tomášikovej ulici v mestsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt na Obrancov Mieru, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 65 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt na ulici Obrancov Mieru, Košic

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Sever o rozlohe 52 m2, na 4/7 poschodi ulica Branisková.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 52 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Sever, na ulici Branisková, o výmere 52 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,990 € 4231 €/m²

2 izbový byt, Košice - Sever, Podhradová

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Pripravujeme do ponuky 2 izbový byt, Košice Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Mier | 60 m²

Pripravujeme na predaj 2-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Sever - Košice Spoločn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

190,000 € 3167 €/m²

Ponúkame na prenájom veľký, 2-izbový, tehlový byt - ulica Obrancov mieru.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom veľký, 2-izbový, tehlový byt - ulica Obrancov mieru.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2,5i, OV, Sever, Národná trieda, tehla, vl. kúrenie, zariadený

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 62 m²

Unikátny priestor s umeleckou dušou na Národnej triede. Ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt – Komenského, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského park | 57 m²

Hľadáte bývanie bez kompromisov, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame vám príjemný, priestran

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, Národná trieda

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

205,999 € 3679 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB.TEHLOVÝ BYT S LOGGIOU, NÁRODNÁ TRIEDA

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 53 m²

Tri najdôležitejšie faktory pri výbere nehnuteľnosti? Lokalita, lokalita, lokalita. Otrepaná fr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,900 € 3451 €/m²

Zariadený 2- izb. byt, Košice - Národná trieda

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zariadený 2 izb.byt na Národnej triede v Košiciach, len 5 m

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pripravujeme do ponuky 2 izb. byt na sídlisku Sever ulica Lomená

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Sever o výmere 56 m². Byt sa nac

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

2+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

263,900 € 5469 €/m²

2 izbový byt s terasou a parkovacím miestom, novostavba Albelli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Alvinczyho | 51.58 m²

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývať v čerstvo skolaudov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave | ŠTUDENTSKÁ UL. | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

PREDANÉ Diamond Reality vám ponúka na predaj 2 izbový byt s BALKÓNOM, v ÚPLNE PÔVODNOM STAVE

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

160,000 € 2909 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 54 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 2 izbový byt

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

240,000 € 4444 €/m²

Prenájom 2 -izbového bytu na ulici Tolstého v lokalite Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 50 m²

Raymann real ponúka na prenájom 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome , na Tolstéh

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie