REZERVOVANÉ! 1,5 izbový byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Jakobyho | 42 m²

Proximityreal ponúka na predaj 1,5 izbový byt v Košiciach , v mestskej časti Košice-Sever, na J

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

152,990 € 3643 €/m²

Rezervované - 2 izbový tehlový byt s balkónom - Národná Trieda

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná Treida | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Pa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

166,000 € 2814 €/m²

PRENÁJOM – NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT, KOŠICE SEVER – HRONCOVÁ ULICA

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hroncová | 53 m²

Ponúkame na prenájom štýlový, kompletne novorekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - priestranný 1i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

179,990 € 4831 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 49.25 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

239,990 € 4873 €/m²

***REZERVOVANÉ*** 2-izbový TEHLOVÝ byt s balkónom, výťahom, 54 m², Košice-SEVER-Gerlachovská

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52.77 m²

***REZERVOVANÉ*** Nie každý byt si zaslúži pomenovanie „ideálny. Tento áno. Fungujúca dispozíc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3771 €/m²

2+kk byt - WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 49.5 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

263,900 € 5331 €/m²

REZERVOVANÉ Hľadáte príjemný svetlý byt vo výbornej lokalite? Máme pre Vás taký! Košice - Sever, Odborárska ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 57 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,880 € 3086 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu s predzáhradkou - Podhradová, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariadený

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac

Priestranný 2-izb. byt na prenájom, PODHRADOVÁ

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v lo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu v blízkosti centra - Jilemnického

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom jedinečný, kompletne zariadený 2-izbo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac

Rezervované. Ponúkame 2 izb. byt na adrese Komenského, blízko Centra mesta

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 55 m²

V ponuke na predaj byt a parkovacie miesto vo vyhľadávanej lokalite blízko centra mesta a námes

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

232,000 € 4218 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie - 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 47.52 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,900 € 4628 €/m²

Na prenájom zariadený 2 izb. byt - Košice, Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Alešovo nábrežie | 55 m²

Miroslava Papco z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštru

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PREDAJ,2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT,KOŠICE-SEVER,LOMNICKÁ UL.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Lomnická | 40 m²

Byt, ktorý pracuje za Vás. Stabilná investícia s okamžitým výnosom. Realitná kancelária RELCOM

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4250 €/m²

NA PRENÁJOM / 2-izbový byt po rekonštrukcii v srdci Košíc – Strakova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v spolupráci s RealitySpolu.sk Vám po dohode s majiteľmi pon

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový tehlový byt, Gerlachovská ul., Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 55 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj 2 – izbový, tehlový byt, Ge

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

184,900 € 3362 €/m²

REZERVOVANÉ - 2,5 i byt, Národná trieda, nová rekonštrukcia, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 52.9 m²

REZERVOVANÉ. Na predaj 2,5 izbový byt S BALKÓNOM, na ulici Národná Trieda, Košice - Sever. Ko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

229,000 € 4329 €/m²

Prenájom 2 izbový byt na Tolstého

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

Raymann real ponúka prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome , na Tolstého ulici v Koši

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii - investičná príležitosť

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 42 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 42 m² nachádzajúci sa v ši

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,000 € 3786 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Čermeli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Črmeľská cesta | 48 m²

Hľadáte miesto, kde sa dá bývať moderne a pohodlne? Projekt Na Baránku v obľúbenom Čermeli ponú

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

2 IZBOVY BYT NA PRENAJOM, UL. Tolstého, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

JOZUE REALITY, s.r.o. Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na prenájom veľmi pekný 2-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie