2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²
WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen
209,900 € 4798 €/m²
2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S
199,900 € 3844 €/m²
2 izbový byt | Gerlachovská | 52 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, sídlisko Podhradová, Košice I. Byt má v
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kisdyho | 60 m²
Ponúkam na dlhodobý prenájom priestranný, svetlý 2-izbový byt o výmere 60 m² na 3. poschodí teh
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n
228,888 € 3998 €/m²
2 izbový byt | - | 58 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný 2 izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Košice-Sever
730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo
261,590 € 4569 €/m²
2 izbový byt | Vodárenská | 35 m²
Bývanie v srdci mesta s dušou prírody Byt je navrhnutý s dôrazom na komfort, kvalitu a príjemn
169,000 € 4829 €/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 60 m²
SOLIDREAL ponúka na dlhodobý prenájom príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt vo výbornej a
780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²
Nie každý byt v pôvodnom stave ponúka dobrý základ na rekonštrukciu. Tento 2-izbový tehlový byt
175,000 € 3241 €/m²
2 izbový byt | Národná trieda | 58.4 m²
225,072 € 3854 €/m²
2 izbový byt | - | 0 m²
Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož
Cena dohodou
2 izbový byt | Odborárska | 56 m²
Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame 2 izbový priestranný byt v dobrej loka
159,900 € 2855 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 61 m²
Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 2-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 2 i
799 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²
Ponúkame na prenájom TEHLOVÝ, priestranný, výborne dispozične riešený 2 izbový byt v TOP LOKALI
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tolstého | 60 m²
REZERVOVANÉ .. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Realitná kancelária ELI REAL Vám ponúka na predaj priestran
186,000 € 3100 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Ponúkame na prenájom luxusne zrekonštruovaný 2-izbový byt Byt sa nachádza v tichej a obľúbenej
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Němcovej | 41 m²
Ponúkam na prenájom moderný a útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice Sever, na ulici
660 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²
254,900 € 5283 €/m²
2 izbový byt | Urbánkova | 92 m²
Proximityreal ponúka na prenájom krásne zrekonštruovanú nehnuteľnosť o výmere 92 m² s dvomi bal
790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Moravská | 78 m²
Proximityreal Vám exkluzívne ponúka na prenájom v tichej lokalite zariadený 2-izbový tehlový by
730 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Watsonova | 61.65 m²
Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na priestranný 2-izbový byt v modernom
257,900 € 4183 €/m²
2 izbový byt | Urbánkova | 92 m²
Proximityreal offers for rent a beautifully renovated big 2-room apartment with a total area of
790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jakobyho | 42 m²
Proximityreal ponúka na predaj 1,5 izbový byt v Košiciach , v mestskej časti Košice-Sever, na J
152,990 € 3643 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.