NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt s veľkým balkónom – Danubia Residents, Komárno (byt č. 31)

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v modernom re

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

140,000 € 2844 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT NA GAZDOVSKEJ UL.

Reality Komárno

2 izbový byt | Gazdovská ul. | 52 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v Komárne na Gazdovskej ulici. Byt sa nachádza v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Komárno

83,000 € 1596 €/m²

CZ15 - NA PREDAJ 2izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Komárno

2 izbový byt | Ul. priateľstva | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne zrekonštruovaný, kompletne zariadený 2 izbový byt na 2/2.poscho

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

88,900 € 2469 €/m²

Priestranný 2 izbový byt s balkónom blízko centra mesta v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 63 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa nasťahujete bez akýchkoľvek starostí a budete si ho môcť okamžite vy

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

119,900 € 1903 €/m²

Moderný, novorzekonštruovaný tehlový 2 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový tehlový byt po kompletnej novej rekonštru

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

108,900 € 1878 €/m²

2-izbový byt na predaj blízko centra, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 57 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na IV.sídlisku, s rozlohou 57m2 na 6. poschodí. Jadro je pôvodn

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,000 € 1491 €/m²

Novučičký 2-izbový byt s veľkým balkónom v Danubia residence v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 60.5 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj novučičký 2i byt v novostavbe DANUBIA Re

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,900 € 2478 €/m²

Moderný 2 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe Danubia Residence Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.1 m²

Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,000 € 3035 €/m²

Tehlový 2-izbový byt s 2 pivnicami, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 59 m²

Realitná kancelária Danubioreal, M.R.Štefánika 5, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

78,900 € 1337 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2 izbový byt v Komárne v pôvodnom stave

Reality Komárno

2 izbový byt | Dvorská | 55 m²

Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave na ulici Dvorská o výmere 55m2. Byt je úplne v pôvodnom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

76,990 € 1400 €/m²

Novinka
Novinka

🔥 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Rákócziho | 67 m²

Hľadáte štýlové bývanie, do ktorého sa stačí len nasťahovať? Ponúkame vám exkluzívnu príležitos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

145,000 € 2164 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111256 | Svetlý dvojizbový byt s loggiou na predaj

Reality Komárno

2 izbový byt | 56.7 m²

Svetlý dvojizbový byt s loggiou sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projekt

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Komárno

126,711 € 2235 €/m²

PREDAJ : 2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT, KOMÁRNO

Reality Komárno

2 izbový byt | Priateľstva | 55 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj kompletne zreko

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

107,000 € 1945 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Nadštandardný dvojizbový byt s moderným dizajnom v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösova ul. | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v pripravovanom re

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

174,000 € 3346 €/m²

PREDAJ: LUXUSNÉ BYTY V KOMÁRNE -ČASŤ HADOVCE

Reality Komárno

2 izbový byt | Nevyplnená | 58 m²

EXKLUZÍVNY BONUS: PRI REZERVÁCII BYTU V MESIACI SEPTEMBER ZÍSKATE

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

137,384 € 2369 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, Dvorská 1403/8, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Dvorská | 55.59 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 3 na ulici Dvorská. Lokalita sa vyzn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,500 € 1160 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE ZREKONŠTRUOVANÝ DVOJIZBOVÝ BYT V KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Cintorínsky Rad | 66 m²

Hľadáte nové bývanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás skvelú ponuku! INVESTCONSULT REALIT

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

105,000 € 1591 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU PRI KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 75.2 m²

Hľadáte domov, kde sa spája moderný štýl a komfort s pokojným životom v objatí prírody? INVESTC

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Komárno

172,208 € 2290 €/m²

Štýlový a kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v top lokalite Komárna na PREDAJ

Reality Komárno

2 izbový byt | Klinčeková | 63 m²

Na základe exkluzívnej zmluvy z poverenia majiteľa vám ponúkame na PREDAJ tento výnimočný 2 izb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Komárno

130,000 € 2063 €/m²

PREDAJ: 2 izbový krásny byt + so šatníkom+ balkón, 63 m2 - KOMÁRNO

Reality Komárno

2 izbový byt | 60.5 m²

IBA U NÁS ! PROVENCE REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj moderný, veľkoplošný 2 izbový byt, kto

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

119,000 € 1967 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 55 m² v tehlovej bytovke vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite s množstvom zelene.

Reality Komárno

2 izbový byt | 55 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 55 m² v tehlovej bytovke vo vyhľadáv

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

107,000 € 1945 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mederčská ulica

Reality Komárno

2 izbový byt | Mederčská ul. | 53 m²

Na predaj: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mederčská ulica Ponúkame na pred

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Komárno

109,000 € 2057 €/m²

Viac než len 2,5-izbový byt, miesto pre pohodlný život

Reality Komárno

2 izbový byt | 62.5 m²

Priestor, ktorý pôsobí väčší, než naznačujú metre štvorcové. Aj takto by sa dal opísať tento by

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

2-izbový byt, kde domov začína ešte pred dverami do bytu

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²

Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

82,000 € 1367 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie