Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj dvojizbové a trojizbové byty v absolútnom centre mesta Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 46.8 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj dvojizbové a trojizbové byty v atraktívnej lokal

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

105,078 € 2245 €/m²

IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ tento nádherný, kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt vo vynikajúcej lokalite mesta Komárno !!!

Reality Komárno

2 izbový byt | 49 m²

IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ tento nádherný, kompletne zrekonštruo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

89,900 € 1835 €/m²

Veľká zľava !!! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj LUXUSNÝ 2 izbový byt v absolútnom centre mesta Komárno na Nádvorí Európy!

Reality Komárno

2 izbový byt | Nádvorie Európy | 63 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ nadštandardne prerobený 2 izbový byt v

Publikované: 18.09.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 2143 €/m²

Reality Komplex ponúka na predaj 2-izbový byt na prízemí vo vyhľadávanej lokalite.

Reality Komárno

2 izbový byt | Meštianska | 49.2 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výmerou 50 m², nachádzajúci sa na prízemí 7-poschodového byto

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

95,000 € 1931 €/m²

IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ tento nádherný, kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt s balkónom vo vynikajúcej lokalite mesta Komárno !!!

Reality Komárno

2 izbový byt | 52.48 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

102,000 € 1944 €/m²

Iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na predaj dokonalý 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Meštianskej ulici v meste Komárno !

Reality Komárno

2 izbový byt | Meštianska | 72 m²

Predstavte si bývanie, kde je všetko nové , premyslené do detailu a pripravené bez akýchkoľvek

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1736 €/m²

IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ tento nádherný, kompletne zrekonštruovaný dvojizbový tehlový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v Komárne !!!

Reality Komárno

2 izbový byt | 52.8 m²

Hľadáte tiché bývanie s dobrou dostupnosťou? Táto ponuka je práve pre Vás! Tehlový byt má rozl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,900 € 2366 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 52.4 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

130,156.63 € 2484 €/m²

NA PREDAJ prerobený 2 izbový byt v širšom centre, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 51 m²

Ildikó Zauko, realitný maklér HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ prerobený 2-izbový byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

112,000 € 2196 €/m²

PREDAJ 2 izbový, tehlový byt - Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Slobody | 58 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový, tehlový byt v Komárne na ulici Budovateľ

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 60.57 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

158,380.88 € 2615 €/m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 47.46 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

111,211.7 € 2343 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 90.07 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

187,485.21 € 2082 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie