2-izbový byt v pôvodnom stave – na okraji II. sídliska

Reality Komárno

2 izbový byt | II. sídlsiko | 58 m²

Niektorí ľudia spoznajú pocit domova okamžite. Nie podľa parametrov, ale podľa toho, ako na nic

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

75,000 € 1293 €/m²

2-izbový byt (A-401), byt obkolesený terasou, Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 45.55 m²

Zastavte sa na chvíľu. Toto nie je len byt. Toto je priestor, ktorý mení spôsob, ako bývate.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

162,205.76 € 3561 €/m²

2-izbový byt s terasou v novostavbe Danubia Residence (A107), Komárno – 47,46 m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 36.95 m²

Hľadáte moderný byt v novostavbe, ktorý spája komfort bývania a prestíž ? V projekte Danubia

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

111,211.7 € 3010 €/m²

2-izbový byt (B-402) s premyslenou dispozíciou a terasou v Danubia Residence

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 49.52 m²

Tento byt je navrhnutý, aby dokonale fungoval v praxi. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

168,123.78 € 3395 €/m²

2-izbový byt v Danubia Residence (B-305), ktorý dáva zmysel

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 46.31 m²

53 m² priestoru, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. V projekte Danubia Residence v Komárne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

123,534.31 € 2668 €/m²

2 izbový byt s 41 m² terasou (B408) v novostavbe Danubia Residence – priestor, ktorý nekončí stenami

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 51.92 m²

Aké by to bolo dať si ráno kávu na terase. Cez deň máte priestor na oddych, prácu alebo stretnu

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3178 €/m²

2-izbový byt (A-408) s kuchynským kútom, v ktorom využijete terasu naplno

Reality Komárno

2 izbový byt | Parná | 50.91 m²

V projekte Danubia Residence v Komárne sa nachádza byt (A-408) na 4. podlaží (blok A), ktorý v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

164,987.53 € 3241 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE PO REKONŠTRUKCII KOMÁRNO

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj krásny 2-izbový byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

92,000 € 1586 €/m²

NA PREDAJ – 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Reality Komárno

2 izbový byt | 57.92 m²

NA PREDAJ – 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt Ponúkame na predaj moderný, kompletne zrekon

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY PREDAJ: 2 izbový byt /70 m2/ s balkónom, VII.sídl. Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Seressa | 67 m²

Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER s.r.o. Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Komárno

120,000 € 1791 €/m²

Rezervovaný! Na predaj čiastočne zrekonštruovaný tehlový byt v Komárne - 60 m2

Reality Komárno

2 izbový byt | Dvorská | 60 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt (cca. 60 m²) na prízemí tehlového dom

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Komárno

73,900 € 1232 €/m²

Rezervovaný! Na predaj moderný 2-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii v pokojnej lokalite plnej zelene

Reality Komárno

2 izbový byt | 62 m²

Predstavujem Vám byt, ktorý si zamilujete už pri prvej obhliadke. Nadštandardný 2-izbový tehlo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Komárno

104,000 € 1677 €/m²

Novinka! Na predaj 2,5-izbový tehlový byt po rekonštrukcii v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Zváračská ul. | 60 m²

Ponúkame kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt (cca. 60 m²) na 3. poschodí tehlového domu.

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,000 € 1283 €/m²

Na predaj moderné a úsporné 2-izbové tehlové byty s loggiou v novostavbe v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Nám. Kossutha | 57 m²

OYE Reality ponúka na predaj moderné a úsporné 2-izbové tehlové byty s loggiou v novostavbe v c

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Komárno

126,711 € 2236 €/m²

MH295- Na predaj krásne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Komárne!

Reality Komárno

2 izbový byt | Mederčská ul. | 54.47 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Komárne na ulici Meďerčskej .V

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Komárno

110,000 € 2019 €/m²

N O V I N K A - 2 izbový byt vhodný na rekonštrukciu Komárno - VII. sídlisko

Reality Komárno

2 izbový byt | 64 m²

N O V I N K A - 2 izbový byt vhodný na rekonštrukciu Komárno - VII. sídlisko PREDAJ ● ELADÁS ●

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1327 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

78,000 € 1300 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa, vám ponúkam prerobený 2 izbový byt v Komárne. Byt je o rozlohe

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,000 € 1417 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt s vlastným kúrením a zariadením v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

Na predaj ponúkam 2 izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcií v Komárne, rozloha bytu: 58

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

90,000 € 1552 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt s vlastným kúrením, oploteným dvorom v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Komárno | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 2 izbový tehlový meštiansky byt s vlastným kúrením v

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1507 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový veľký byt s loggiou neďaleko Komárna ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Komárno

2 izbový byt | 69 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj veľký kompletne prerobený 2 izbový byt s

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

118,000 € 1710 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený tehlový 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobený menší 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne. Ro

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

NIDAL: PREDAJ Moderný 2-izbový byt (č.109) s predzáhradkou v projekte Danubia Residents (Komárno)

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.3 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt (byt č. 9) v modernom rezidenčnom

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,000 € 3022 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS!!! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ krásny 2 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Mesta Komárno!

Reality Komárno

2 izbový byt | Hrnčiarska | 65.5 m²

IBA U NÁS!!!! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ krásny, kompletne rekonštruovaný 2-i

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

137,000 € 2092 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie