Iba 1/2 provízia! Zariadený 1,5-izb. byt s parkovaním v projekte Vydrica na Žižkovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 41.4 m²

Zariadený 1,5-izb. byt s parkovaním v projekte Vydrica na Žižkovej ul. v Starom Meste. Byt o ro

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom charizmatický 2i, loft pri Redute, SND a Carltone

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 80 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný, štýlovo zariadený loft situovaný priamo v historickom centre me

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Luxusný 2-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličová | 47.28 m²

Realitná kancelária Miraclereal ponúka exkluzívne na dlhodobý prenájom štýlový a nadštandardne

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

980 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: svetlý 2i byt | širšie centrum | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 40 m²

REZERVOVANÉ Na prenájom príjemný a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite širšieho centr

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný moderný 2 izbový byt s terasou a garážou - Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 82 m²

Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka nadštandardný 2 izbový byt s terasou v modernom projekte Me

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 4512 €/m²

Jedinečný 2i byt s terasou a vlastnou ZÁHRADOU v centre DOWNTOWNU, METROPOLIS, Bottova ul., 110,03 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 110.24 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj VÝNIMOČNÝ 2 izbový byt (apartmán) s terasou a veľkometrážnou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

ASSENZIO - PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT - JAKUBOVO NÁMESTIE - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakubovo námestie | 63 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt na Jakubovom námestí, ktorý práve

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ – MURGAŠOVA – STARE MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 48 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka na prenájom útulný 2-izbový byt na Murgašovej ulici, v poko

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový byt na predaj | Bratislava – Staré Mesto | Výnimočná adresa pre náročného klienta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámočnícka | 55.31 m²

V srdci jednej z najikonickejších a najstarších ulíc Starého Mesta – Zámočníckej ulice – sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6852 €/m²

OCCAM | Štýlový 2i byt na prenájom s atmosférou prírody pod Kolibou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 56.23 m²

Occam New Home ponúka na prenájom výnimočný, nadštandardne zariadený 2i byt situovaný na Pionie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Skvelý 2-izb. byt s výhľadmi, Proxenta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 62.67 m²

Virtuálna prehliadka: https://riesimebyvanie.sk/property/2-izb-byt-ba-stare-mesto-3/ Ak číhate

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,900 € 5041 €/m²

3-izbový byt na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 122 m²

Priestranný, slnečný a klimatizovaný 3-izbový byt je situovaný na Dunajskej ulici. DISPOZÍCIA

Publikované: 24.11.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izb, byt v obľúbenej novostavbe Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 47 m²

Ponúkame na prenájom 2 izb. byt v Starom Meste v obľúbenej novostavbe Blumental – Radlinského u

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | 2-izbový podkrovný atyp na Svoradovej. Priestor pre kreatívcov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svoradova | 53 m²

Hľadáš bývanie, ktoré nemá sterilnú atmosféru novostavieb? Zabudni na pravé uhly a nudné dispoz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 5943 €/m²

2-izbový byt v River Parku pri Dunaji

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

2-izbový byt o rozlohe 52 m² sa nachádza v bytovom komplexe River Park. Dispozícia Byt jena 5

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-izbový byt na predaj v River Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 51 m²

2-izbový byt o rozlohe 51,17m2 s balkónom (6,56 m2) sa nachádza v bytovom komplexe River Park.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,900 € 7057 €/m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Bôrik 56m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt situovaný v prestížnej rezid

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 4464 €/m²

ALTO REAL ESTATE - FLORIAN RESIDENCE - Prémiové bývanie v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 56.8 m²

www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,220 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Nadštandardný, s dokonalým vkusom zariadený byt v novostavbe Zwirn

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 63.6 m²

Arvin &Benet ponúka na prenájom nový, 2i byt v nadštandardnom prevedení, zariadený s dokonalým

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 1,5 izbového bytu na Žabotovej ulici v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žabotova | 55 m²

Prenájom pekného 1,5 izbového bytu v novostavbe na Žabotovej ulici v centre pri Hlavnej želežni

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NANDU - predaj 2i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60.52 m²

NANDU ponúka na predaj 2-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 5288 €/m²

REZERVÁCIA! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Radlinského ul., BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 57 m²

REZERVÁCIA!! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj tichý a priestranný 2 izbový byt s garážou v novostavbe na Moskovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Moskovská | 72.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný a tichý 2-izbový byt s garážou v modernej novostavbe n

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 5090 €/m²

Komplet zariadený 2 izbový apartmán - Rezidencia žilinská (508)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 38.59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Byt o výmere 38,59m2 + 6,91m2 bal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,000 € 6323 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie