Komfortný 2-izbový byt v centre | 51 m² + balkón, ideálne pre život pešo alebo na bicykli

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 51 m²

Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 6348 €/m²

REZERVOVANÉ ꓲ 3i mezonet ꓲ 98 m² ꓲ MICHALSKÁ ꓲ dizajnový byt s galériou v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Michalská | 98 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Osobne si myslím, že tento byt je ako st

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izb.kompletne zariadený byt v centre (Medená ul.) vrátane Energií.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 57 m²

Dáme do prenájmu 2-izbový, kompletne zariadený byt priamo v centre na Medenej ul. (pri Redute,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Nadčasový 2-izbový byt s terasou a garážovým státím | Rezidencia K Železnej Studienke | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 75 m²

Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SKY PARK l 4. veža l Nezariadený 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.3 m²

Vitajte vo 4. veži SKY PARK. Výnimočná rezidenčná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaš

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6673 €/m²

REZERVOVANÉ I Priestranný kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 78 m²

Veľkorysý priestor, jedinečná atmosféra Starého Mesta hneď pod domom. Aj takto môže vyzerať Vaš

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 4936 €/m²

prenájom lux. 2 iz bytu Rezidencia Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 56 m²

Ponúkame iba u nás Nový Luxusný 2iz. byt v Rezidencii Blumental v meste Bratislava - Staré mest

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Bývajte v centre Bratislavy – moderný 2-izbový byt v Bloomental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 55 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izb

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – DOM S VÝHĽADOM NA DUNAJ – MEDZIERKA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medzierka | 81 m²

Realitná kancelária Assenzio exkluzívne Vám ponúka na prenájom samostatne stojaci, štýlový a ko

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Exk. prenájom lux. 2 iz bytu Rezidencia Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 56 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

prenájom lux. 2 iz bytu Rezidencia Blumental

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 56 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM – ÚPLNE NOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, KYČERSKÉHO ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 72 m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM – ÚPLNE NOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, KYČERSKÉHO ULICA Ponúkame n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NOVÝ 2 IZB. BYT, RAČIANSKÉ MÝTO, MÝTNA / ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový 2-izbový byt v novostavbe na Mýtnej ulici v Starom Meste. Dispoz

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ, ÚTULNÝ 2 IZB. BYT V STAROM MESTE, ULICA ŠOLTESOVEJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šoltésovej | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt v Starom Meste na adrese Šoltesovej. Byt

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, PIVNICOU V MRAKODRAPE EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny, doposiaľ neobývaný 2 izbový byt s balkónom, pivnicou a gar

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Unikátny penthouse s veľkou terasou s krásnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Slávičie údolie | 116 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt s terasou a parkingom v neuveriteľne tichej a zel

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3440 €/m²

Veľkorysý 2-izbový byt s balkónom na Čmelíkovej s potenciálom úpravy na 3-izbový

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čmelíkova 15 | 63 m²

Na Čmelíkovej ulici v Bratislave – Ružinove je na predaj 2-izbový byt, ktorý zaujme už na prvý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

232,000 € 3683 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | Výnimočný 2i byt s výhľadom na hrad na 21. poschodí v Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

OCCAM | Rezidencia Schön – Obchodná ul., priestranný 2i apartmán s terasou, investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 103 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán vo významnej polyfunkčnej budove R

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,500 € 3393 €/m²

OCCAM | 2i byt v Eurovea s výhľadom na Dunaj na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Occam New Home ponúka na prenájom krásny slnečný 2 izbový byt v luxusnom prostredí na nábreží D

Publikované: 04.01.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,250 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Hľadám 2i byt v Eurovea Tower s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 0 m²

Hľadám 2i byt v Eurovea Tower s výhľadom na Dunaj v cene do 550.000 eur. Vopred ďakujem za pon

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencii Weinhauer na Jozefskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 81 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v komornej rezidencii W

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,000 € 6099 €/m²

2-izb.zariadený byt v centre, Centrum, vrátane energií, tichý

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Karadžičova | 46 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový, kompletne zariadený byt v centre Bratislavy, Karadžičová ul. (op

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie