2 izbový byt | Čulenova 5A, 811 09 Staré Mesto, Bratislava | 53.14 m²
Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v
394,000 € 7414 €/m²
2 izbový byt | Lužická | 53.58 m²
Fakty o byte: 2-izbový byt Výmera: 53,58 m² Balkón: 10,5 m² Pivnica: 6 m² (+ kočíkrareň)
279,900 € 5224 €/m²
2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 63 m²
V exkluzívnom projekte River Park ponúkame na predaj elegantný dvojizbový apartmán, ktorý spája
405,000 € 6429 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 45 m²
COLLDEEDs, s.r.o. – ponúka na prenájom nový 1,5-izbový byt v projekte METROPOLIS, Bratislava –
920 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 48.5 m²
TUreality ponúka na predaj útulný byt orientovaný do pokojného vnútrobloku, ktorý poskytuje prí
234,999 € 4845 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Popis nehnuteľnosti AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 44.97 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj 2 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy na Nedbalov
264,000 € 5871 €/m²
2 izbový byt | Dobrovského | 58.4 m²
Výborná investičná príležitosť – štýlový byt ideálny na Airbnb. Predáva sa kompletne zariadený
299,990 € 5137 €/m²
2 izbový byt | 58.41 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, ktor
328,000 € 5615 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 66.84 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 2-izbový byt v ikonickom projekte
Cena dohodou
2 izbový byt | Kýčerského | 72 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový, kompletne zrekonštruovaný a ešte neobývaný 2-izbový
990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²
REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2kk apartmán s pri
279,990 € 4676 €/m²
2 izbový byt | Gorkého | 77.04 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt na najlepšej adrese v centre mesta v kom
1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Hrebienku | 62.65 m²
Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Hrad
259,900 € 4148 €/m²
2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2kk apartmán s priestrannou t
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jelenia | 53.55 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor 2,5 izbový na ulici Jelenia, Bra
265,000 € 4949 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 110.03 m²
Bosen Group ponúka na predaj výnimočný 2.izbový apartmán so záhradou v novom Downtowne, nachádz
484,900 € 4407 €/m²
2 izbový byt | 71 m²
Nubia Aqua Beach rezort: Niekoľko faktov prečo by ste si mali vybrať nehnuteľnosť v tomto rezo
55,000 € 775 €/m²
2 izbový byt | Šoltésovej | 40 m²
Realitná kancelária City Reality Bratislava ponúka exkluzívne na predaj 2 izb. byt s pivnicou v
248,500 € 6213 €/m²
2 izbový byt | Školská | 56.03 m²
www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte
1,240 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Školská | 53.49 m²
1,190 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Konventná | 58 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok
338,000 € 5828 €/m²
2 izbový byt | Bazová | 49 m²
Na prenájom dvojizbový elegantný byt v širšom centre Bratislavy, volajte 0903 724 375 Ponúkame
700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Panská | 77 m²
Predaj priestranného 2-izbového bytu, Bratislava - Staré Mesto, Panská ulica Ponúkame na predaj
455,000 € 5909 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.