Exkluzívny penthouse s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 120 m²

Priestranný slnečný 2-izbový byt s rozlohou 120 m² a veľkou terasou (30m2) sa nachádza v novost

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,800 € 23 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame jedinečný 2-izbový mezonet na Žilinskej ulici pri Slovenskom rozhlase

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 57.21 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj jedinečný 2-izbový mezonetový byt na Žili

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,700 € 5239 €/m²

FRANK ZICHER - Prenajímame dizajnový 2-izbový byt na 35.poschodí v EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 59 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom nový a ešte neobývaný dizajnový 2-izbový by

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 50 m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste Pre nášho klienta ak

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 5000 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou a parkovaním v stráženom areáli na Hriňovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 73 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardne veľký a elegantne zariadený 2-izbový byt o výmere 73 m² s pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Dow

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame dizajnový 2i byt s výhľadom na hrad a panoramu Starého mesta, VEŽA 1 SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 58 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj dizajnový 2-izbový byt situovaný projekte

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 6879 €/m²

2-izbový byt s balkónom do zelene – Svetlá ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,999 € 4444 €/m²

Prenájom SKY PARK - 2izb.byt Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51 m²

Ponúkame na prenájom moderný a štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte SKY PARK od svetoznám

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

2 izbový byt na Bezručovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bezručova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Bezručovej ulici v Starom meste. Byt sa nachádza vo dvore

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-izbový byt s terasou River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 56.02 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM kompletne zariadený, nad

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Villa Šanca

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 37 m²

Villa Šanca – keď história objíma moderný luxus V samotnom srdci Bratislavy, na prestížnej Ša

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

980 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

PREDAJ| Luxusný 2i byt na nábreží Dunaja, RIVER PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 118 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný 2-izbový byt na nábreží Dunaja s výhľadom na promená

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame 2i byt s podkrovím / for sale: 2-room apartment with an attic and a valid permit

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kapitulská | 161.68 m²

English version of the listing is available below. Realitná kancelária FRANK ZICHER vám predst

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 3024 €/m²

Exkluzívny 5-izbový byt v Paláci Motešických

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 268 m²

Exkluzívny 5-izbový byt s rozlohou 299,61 m2 sa nachádza v luxusnej rezidencii Palác Motešickýc

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Exkluzívny 4-izbový byt v Paláci Motešických

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gorkého | 268 m²

Exkluzívny 4-izbový byt s rozlohou 268 m2 sa nachádza v luxusnej rezidencii Palác Motešických n

Publikované: 31.03.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 2i bytu v pôvodnom stave na Židovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2943 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu na Mudroňovej ul. v Diplomat Parku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mudroňova | 97 m²

Nový rezidenčný komplex Diplomat Park s modernou elegantnou architektúrou je situovaný v najkra

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Luxusný 2-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka – K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný a luxusne zariadený 2-izbový byt v modernom rezidenčnom komplexe

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: takmer DOKONČENÉ, KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 42 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1-izbový apartmán v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: priestranný 37m2 apartmán, výborná INVESTIČNÁ príležitosť, KOMPLETNE vybavený, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 37 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj 1-izbový apartmán v jednej z najprestížnejších oblastí Bali – Ul

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

99,000 € 2676 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Staré Mesto | 55 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

230,000 € 4182 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: PREDBEHNITE události a INVESTUJTE mimo EURÓPU! KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 42 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie