M L Y N S K É N I V Y | 2i byt na prenájom v novostavbe Nuppu| BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 57 m²

YamiDomi_invest ponúka na prenájom príjemný, moderne zariadený, slnečný 2-izbový byt s veľkým b

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj zariadený 2-izbový byt v Bratislave - Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 65.32 m²

Predávame 2-izbový byt v Bratislave - Trnávke, na ulici Na križovatkách 80, ktorý sa nachádza s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4286 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe na ulici Seberíniho, kompletne zariaden

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 80 m²

Na prenájom: 2-izbový byt v novostavbe – Seberíniho, Bratislava Ponúkame na prenájom 2-izbový b

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TUreality ponúkajú na predaj zaujímavý 1.izbový byt s možnosťou prerobiť na 2.izb v blízkosti Tehelného poľa

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zaujímavý byt ktorý by bolo možné upraviť z 1.izbového na 2.izbo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

213,500 € 5083 €/m²

Novinka
Novinka

S garážovým státím 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5399 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbového bytu s garážovým státím na Bazovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 53 m²

Prenájom 2izbového bytu v novostavbe na Bazovej ulici v Ružinove, rozloha 53 m2 + loggia 5 m2,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,070 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zariadený bezbariérový 2i byt s výťahom a balkónom - Sklenárova 28, 821 09 Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 55 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón bezbariérový detské ihrisko kompletne zariadený občianska vybave

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom menšieho domu – Bratislava, Malé Pálenisko

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Malé Pálenisko | 50 m²

Ponúkame na prenájom útulný menší dom v Bratislava na ulici Malé Pálenisko, ideálny pre jednotl

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2. izbového bytu s balkónom v Bratislave, mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36.42 m²

Na predaj Vám ponúkame svetlý 2. izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov na ulici Vlčie

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

182,000 € 4997 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom - Elegantný 2 izbový byt s parkovacím státim

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 0 m²

F016-212-NIONa Hľadáte útulný a moderne zariadený 2 izbový byt v Bratislave, kde sa budete cít

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac

PRENÁJOM - úplne nový a kompletne zariadený 2izb. byt.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | . | 0 m²

F026-212-SIMI Prenájom: Dvojizbový byt v bytovej zóne Ovocné sady Bratislava-Ružinov, časť Tr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac

Na prenájom: Nový Ružinov – 2i byt s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 84.34 m²

Ponúkame vám na prenájom 2-izb.apartmán s veľkou terasou v obľúbenom projekte Nový Ružinov. By

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt vtehlovom bytovom dome na ulici Ružová dolina, Ružinov – Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

GRAFT ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v historickom tehlovom bytovom dome na ulici Ru

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Ponúkame 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii - Sputniková ul. - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 56 m²

GRAFT ponúka na prenájom krásny, slnečný 2-izbový byt po staršej rekonštrukcii – Sputniková ul.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

622 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt so samostatnou kuchyň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4545 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Trnávka, s balkónom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 4167 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Pôvod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 220000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

180,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy, Budovateľská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,990 € 4461 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Sklenárova ulica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 4000 €/m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt v City Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 49 m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt v City Park Byt s klimatizáciou a parkovaním sa nachádza v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 47 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite Kompletne zariadený mode

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Štýlový 2i byt na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54 m²

METROPOLITAN │Štýlový 2i byt na prenájom Dispozične byt pozostáva zo vstupnej haly s walk-in š

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie