PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

IHNEĎ VOĽNÝ - 2-izbový byt na prenájom Astrova, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrova | 42 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na prenájom 2-izbový priestranný a nadštandardný byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2-izb. byt v novostavbe City Park, parkovacie státie, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt v novostavbe City Park (veža C), ul., Jarabinková, Ružinov, časť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Veľký 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj veľký priestranný 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov – Trávniky. Výmera

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

Veľký 2-izb. byt v tehlovom dome, Ružová dolina, Ružinov časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Ružová dolina, Ružinov – Nivy. Výmera 62 m2, nachádza sa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Novostavba 2,5-izb. bytu v NUPPU, garážové státie + vonkajšie státie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (na liste vlastníctva vedený ako apartmán) v projekte NUPPU,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5459 €/m²

REZERVOVANÉ | COMODINO - výnimočný dvojizbový byt na Ružovej doline, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

REZERVOVANÉ | COMODINO ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt o výmere 65 m2, na ulici Ružo

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4308 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v cene bytu, nízke náklady, tehla

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

Prenájom 2i. bytu , Kladnianska ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 56 m²

Prenajmeme 2i byt v Ružinove na Kladnianskej ulici. Byt je po rekonštrukcii a je nezariadený.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

U NÁS !!!, EXKLUZÍVNY 2i byt, PRÍSTAVNA, LOGGIA ( 14 m2 ), CHLADENIE, 2 X PARKING, Plynárenská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 55 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom exkluzívny, slnečný a hlavne úplne nový 2i

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,030 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NIVY - 2 izb. MILETIČOVA, pri APOLLO BUSINESS CENTER

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 56 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2 izb. byt na Miletičovej ulici v Ružinove neďaleko Apollo Business

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt s bazénom na streche NIVY Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

M35 I Pravdivosť materiálov. Čistota formy. Autorský byt pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 59 m²

ZENITH Luxury Real Estate exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá vymyká bežným štandardom t

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 59.15 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4396 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

Prenajmeme moderný 2-izbový byt v projekte ZWIRN.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN, ktorý spája modern

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

REZERVOVANE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64 m²

Predaj moderného 2-izbového bytu s garážovým státím, veľkým balkónom a klimatizáciou – Mlynské

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4375 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

Krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Ostredkoch s množstvom zelene v BA-Ružinov, kom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4625 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie